Sinu saade

Sattusin täna üle väga pika aja taas Raadio kahes pühapäeva õhtul (22-24) eetris olevale saatele, nimeks siis Sinu saade. Kuulasin seda saadet mingi periood igal pühapäeval ning pea iga kord sai sinna ka paar rida kirjutatud ning soovilugusid palutud.

Kuna aastaid on möödas viimasest kuulamisest, siis tundus see täna kuidagi väga veider. Kiskus minus esile erinevaid emotsioone ning mälestusi. Meenutusi aastate eest toimunust, kui kohati oli elu palju lillelisem ning ilusam. Nüüd siis istungi siin, pea on mõtteid täis ja ei oska kuidagi olla ega midagi teha. Kunagine oskus sõnu ritta seada oleks ka justkui kadunud. Ei oska enam oma tundeid ning mõtteid sedasi väljendada. Sellest on muidugi kahju. Aga ehk ajapikku leian selle siiski, soovitatavalt koos inspiratsiooniga. 

Elu teeb omad korrektuurid ja ju siis oli seda vaja, et enam saate kuulamiseks aega ei olnud. Aga mul on kuradima hea meel, et oleme taasleidnud teineteist “Sinu saate perekonnaga” ehk endise Sinu saate jututoa püsiliigetega. Eks mingil määral kursis olnud nende eludega ikka ning suhelnud ka, kuid mitte enam sedasi ja kõik koos. 

Lähen üritan nüüd veidi magada, kui see nende mõtetega üldse võimalik veel on. Homme tuleb jälle pikk päev..

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s