Valentinipäev

Mulle on alati sõbrapäev väga meeldinud, kuid enamjaolt ei ole ma seda väga tähistanud. St lähedasemaid sõpru pean siiski meeles, kuid suurelt seda ei tähista. Samas lähedasemad sõbrad kuulevad häid sõnu siiski tihedamini, kui vaid Valentinipäeval. 

Tänane päev möödus aga täiesti teisiti. Olime Põnniga kodus ning nelja ajal läksime jalutasime poodi. Ostsime natuke õhtuks materjali, oli plaanis teha ahjuvormi ning saiakesi. Tagasiteel koju oli üks naaber oma imearmsa Alaska malamuudi kutsikaga väljas. Korra olen tutvust sobitanud selle kutsuga ning ta tormas kohe minu poole. Eelmine kord suhtlesin siis perenaisega, seekord peremehega. Rääkisime veidi juttu ning kui perenaine koju jõudis, kutsuti mind külla kohvile. Hüppasin siis kiirelt kodust läbi, tegin lapsele süüa, võtsin asjad kaasa ja toidukaup koju ning naasesin sinna. Pakuti kohvi, kokku ning Martini Astit. Mingi hetk jõudis Kaido koju ning sai ka kutse sinna. Õhtu oli väga meeleolukas ja tore ning mul on lihtsalt väga hea meel, et saime taas ühtede naabritega rohkem tuttavaks. Sõime veel koos õhtust ning poole 11 ajal saabusime alles koju. Oleks veel edasigi olnud, kuid Põnnil tuli ööune aeg peale ning talle pidi enne putru andma. Pole juba ammu sedasi kellelgi külas käinud, nii et nautisin seda väga. Eks järgmine kord peame meie neid külla siis kutsuma, vähemalt on kellega siin “metsa sees” suhelda. :)

Kodus ootas mind muidugi üllatus, Kaido oli mulle imearmsa punaste õitega potilille toonud ja just täitsa minu värvi! Panin poisi tuttu ning naudin nüüd lihtsalt olemist ja vaatan Eesti laulu kordust.
Rääkides Eesti laulust siis esimene lugu Tanja – Amazing oli minu arust lihtsalt AMAZING! Laul oli mõnus ja meelde jääb ning lavaline liikumine oli lihtsalt wau. Tanja on mulle alati meeldinud aga nüüd muutub iga päevaga veelgi armsamaks, sest ei väsi üllatamast. Vaga vesi – sügav põhi.

Lisaks sellel aastal üllatusena meeldib mulle ka kõrsikute laul. Pole küll eurolugu aga tõesti meeldib. 

Lenna laulu justkui hullult kiidetakse ja Lenna ise mulle väga meeldib aga laul kuidagi.. no ei ole see, mis võiks. Pole meelde jääv viis ega esitus paraku. 

Eks näis, mis teine poolfinaal toob. Minu hetkelemmik on siiski Tanja laul. :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s