Titebuuuuum

Uhh, mis toimub?

Mulle tundus, et eelmine aasta oli täielik beebisadu aga see mis sellel aastal toimub on ikka väga müstiline juba. Kui selle peale ka iive positiivseks ei muutu, on midagi väga mäda!

Nimelt sellel aastal on ilmavalgust näinud juba vähemalt 5 beebit tutvusringkonnas. 2tk Jaanuaris ja 3tk veebruaris. Üks neist oli mu üks parimaid sõbrannasid, meie poiste vanusevaheks tuli 4 kuud, 2 päeva ja 16 minutit. Sellel aastal on hetkeseisuga mul aga teada veel vähemalt 8 beebi ootus. Märtsis nüüd kohe on sündimas üks beebi. Aprillis järgmine beebitüdruk. Mais väike poisiklutt, Juunis üks beebitüdruk ja üks poisiklutt, Juulis järgmine beebi. Septembris (alles ootasin mina septembribeebit ja juba on järgmised kasvamas, uskumatu!) üks beebi ja Oktoobris üks beebi. Kindlasti on neid “kapibeebisid” veel hunnik ja neidki, kelle vanemad veel ei teagi nende olemasolust või keda alles eostatakse hoolega.

Aga siin on jutt vaid minu tutvusringkonnast, siit-sealt kuulen ikka ja jälle ka teistelt uudiseid, et saavad tädideks-onudeks, küll lähevad jälle kellegi töökaaslased dekreeti, küll on sõbrannad-sõbrad varsti vanemateks saamas. Päris hullumeelne, milline titesadu. Aga see on ainult tore, lihtsalt fantastiliselt tore! Pealekasvu peab alati tulema :)

Igatahes ootan huviga nii beebide sündi kui veelgi uudiseid beebiootuse kohta. See on niivõrd põnev ja saab kõike seda mõnusat aega veel läbi teiste natuke läbi elada. :)

3 thoughts on “Titebuuuuum

  1. Mulle tundus ka mingiaeg, et jube beebisadu, aga siis hakkasin mõtlema, et kuna mu tutvusringkkond on sellises vanuses, kus lapsi on juba ok saada, siis sellest see tingitud ongi :D
    Aga supertore, et palju mängukaaslasi põnnile tulemas on :)

    • Eks ta paraku nii ole, et vanus on selline. Ilmselt enne ei märganud ka nii teravalt aga kui endal rasedus päevakorda tuli hakkasin rohkem rasedaid enda ümber märkama. Igatahes rasedus on nii ilus aeg ja ma olen väga õnnelik, et nii palju beebisid ümberringi sündimas on. Esiteks selle pärast, et Matul siis mängukaaslaseid tulevikus piisavalt. Teiseks selle pärast, et on ühiseid jututeemasid piisavalt sõbrannadega. Enamus hakkavad ju kohe eemale hoidma, kui rasedusest kuulevad. “Ah see nüüd peale kakajuttude muust ei oskagi rääkida”. Eks raseduse ole see aeg, kus saa teada, kes tõeliselt su sõbrad/sõbrannad on. :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s