Minu lemmik – Cuppps

Minu üheks viimase aja lemmik kohvikohaks on saanud Tallinnas Sõpruse pst-l asuv Cuppps Drive in. Tundus vahva koht juba varem, igasugu mõnusad kampaaniad ja pakkumised. Aga kuna nad olid varem vaid mäo ristis ja mul sinna asja ei olnud siis saigi külastatud alles nüüd, kui nad oma kohvipoe tallinnas avasid. 

Esimesel korral sõbrannadega Sõpakal jalutades mõtlesime, et no lähme ja proovime ära selle uue kohvi siis. Suur oli meie üllatus, kui kohale minnes leidsime sildi, mis teatas, et iga check iniga saab nende juures soodustusi. Veelgi suurem oli üllatus, kui peale check ini tegemist lõi ette teate, et esimese check inni puhul tasuta ükskõik milline kuum jook. Saime mõlemad oma joogid ning lahkusime sealt väga hea tujuga. 

Olen peale seda 2x veel seda kohta külastanud ning mõlemal korral saanud suure kuuma joogi väikese joogi hinnaga, ehk siis päris korraliku soodustusega. Joogid on kõigil kolmel korral väga maitsvad olnud ning teenindus ka väga sõbralik ning meeldiv olnud. Nii et alati lahkun sealt lisaks heale joogile ka hea tujuga.

Viimasel korral mõtlesin siis ära proovida nende uue toote – Makroonid. Olen nende kohta kuulnud ikka siit, sealt ja kolmandast kohast aga siiamaani polnud veel ühtegi proovinud. Hinnaks oli 50 senti tükk ja nägin purgis 3-me erinevat sorti. Küsisin müüjannalt täpsemalt, mis maitsed neil leiduvad. Tema siis lahkelt seletas, et Kollane – Sidrun; Roheline – Piparmünt ning valge – Cappucino. Ning lisas siis lõppu, et tegelikult on neil ka roosat värvi Makroone, mis on vaarika maitselised. Mina vana vaarika fanatt muidugi soovisin seda proovida ning võtsingi oma kohvi kõrvale ühe vaarika markooni. Peab tunnistama, et see maitses taevalikult ning ma ei mõista, kus ma elanud olen! Muidugi kraapisin oma rahakotis veel sula kokku ning ostsin mõned makroonid veel kaasa, et saaks kodus ka maiustada ning Kaidolegi pakkuda. Järgmisel korral peaks ka teised ära proovima, ehk on sama maitsvad. 

Ainus mille üle kurta saaks, on maitsesiirupite puudumine. Ma üldiselt armastan väljas kohvile lisada suhkru asemel maitsesiirupit ja see annab Lattele minu arust päris palju juurde. Aga ehk võtavad nad mingi hetk valikusse ka maitsesiirupid ning siis kõik kõik lihtsalt taevalik.

Igatahes soovitan kõigil minna ja proovida, sest Cuppps on igatahes kõva konkurent teiste kohvipoodide seas. Nii ühtlase kvaliteedi, teeninduse kui ka kampaaniate poole pealt. 

              Pilt

3 thoughts on “Minu lemmik – Cuppps

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s