Heade asjade nimekiri

Võtan siis Mallukast eeskuju ning lisan enda “Heade asjade nimekirja” ka :)

1. Mul on imevahva poeg, kes on mõnusalt krutskeid täis. Vahel võib ta mind täiesti nutu äärele viia oma jauramistega aga järgmisel hetkel on lihtsalt niivõrd armas, et suu venib endal ka kõrvuni. Eriti hommikul, kui ma ise olen pahur ja tahaks suure une pärast kisendama hakata aga tema siis minu otsas või mulle kaissu ukerdab ja siis oma suure ja kavala näoga mulle otsa naeratab. Ja üldiselt on ta ikka väga hea laps mul olnud. Terve, tugev, areneb väga ilusti ja kiirelt, sööb kõike ilusti (isegi kui väga ei maitse, siis ära sööb ikka), magab üldiselt ilusti. Magama jäämisega on veidi probleeme ja vahel on öösiti väga rahutu aga siis tavaliselt aitab kaissu võtmine/kaisus magamine. Aga kui mõelda nendele juttudele, kus inimesed on aastaid magamata ja oma elu pole ja püsti hädas kõigega siis.. mul on ikka täitsa kullatükk kodus. 

2. Ma saan järgmisel nädalal inglismaale! Ehk siis saan puhata ja oma perekonda üle pika aja näha. Ja loomulikult natuke shopata, palju jalutada ning oma “tütrega” palju aega veeta, sest tal on terve see aeg koolivaheaeg. :) 

3. Kevad on käes! Ehk siis liblikad, “mesilinnud”, päike, varbavaheplätud, kleit, grill, vesipiip ja sõbrad on selle nädalavahetuse märksõnadeks. 

4. Mul on vahvad lemmikloomad, kes palju rõõmu pakuvad. Küülik, kes küll on hetkel pisut haige aga muidu täielik memmekas ja suurepärane sõber. Kass, kes elaks ainult süles, kui võimalus oleks. Ja tsintsiljad, kellest üks peaks aprilli alguses uue pesakonna ilmale tooma. 

5. Mul on kommi! Kommid teevad mind alati väga õnnelikuks. :P

6. Mu elu on hetkel peaaegu ideaalne ehk teisisõnu väga sarnane sellele, millest alati unistanud olen. Elan maakohas eramajas, mul on hooliv kaaslane ja vahva põngerjas. Toredad lemmikloomad. Imelised naabrid ja fantastilised sõbrad. Hetkel elu on just tänu lapse sünnile väga ilusti paika loksunud. 

7. Mul on väga muhedad naabrinaised/naabrimehed. Oleme sattunud elama kohta, kus on väga kokkuhoidev seltskond. Aidatakse üksteist, võetakse tihti koos asju ette. Päeval käime kambakesi jalutamas. Kes koerte, kes lastega ning mõni tuleb niisamagi jalutama kaasa. Sünnipäevadel ikka korraldatakse midagi. Tehakse koos grillimisi. Varsti tuleb ühine talgupäev, et küla korda teha. Kui on ühel päeval linnas käimisi, klapitakse ajad ja käiakse koos. Kui kellelgi vaja loomi sööta või koera pissitada, siis naaber kohe aitab. Üks mõnusalt suur sõpruskond. Eks sellele aitab see ka kaasa, et vanemaid inimesi siin põhimõtteliselt ei ole ja enamus kõik on noored pered. 

8. Mul on hooliv kaaslane.Ta armastab ja hoiab meid lapsega. Ja ma tunnen ennast temaga tõesti väga turvaliselt ning võin teda usaldada 100%. Ei käi ta sõpradega linnapeal lällamas ja ei käi ta mööda armukesi. Mõnusalt kodukeskne inimene, väga sobiv mulle. :)

9. Mul on parimad sõbrad/sõbrannad. Peale lapse saamist on elu küll korrektuurid teinud ning nüüd on näha, kes on need õiged lähedased, kelle peale saab igas olukorras lootma jääda. Samas on see kogemus mulle ka väga toredaid inimesi sõpruskonda juurde toonud, nii et üldse ei kurda. Siinkohal suur kummardus neile kõigile!

10. Minu “tütreke”. Ehk siis minu 12. aastane õetütar, kellega oleme väga lähedased. Nimelt olen teda hoidnud alates tema sünnist ja tänu sellele oleme me väga sarnased ning väga lähedased. 

11. Tänu lapsehoolduspuhkusele saan tegeleda täpselt sellega, millega olen tegeleda tahtnud. Ehk siis loen raamatuid, vaatan filme ning sarju, jalutan palju ning naudin loodust, suhtlen palju teiste inimestega, magan vahel koos lapsega lõunat, ei pea kella peale ärkama.. nimekirja võib päris pikaks kasvatada. :)

12. Ma sain mõnda aega tagasi endale selle õige telekamängu. Nüüd on nii mõnus lapsepõlve meenutada ning Super Mariot mängides nostalgitseda. 

13. Me oleme terved ja tugevad ning ennast korralikult ära karastanud. Ehk siis ei jää iga tuulehoo peale haigeks. (Sülitan üle õla)

Ilmselt võiksin ma siin neid nimetama jäädagi.. Aga piisab esialgu neist. 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s