Costa coffee

                                           Pilt

Ma olen tükk aega tahtnud järele proovida selle kurikuulsa Costa kohvi. Õigemini olen tahtnud proovida seal oma lemmikut Mochat. Eestis on see mu vaieldamatu lemmik aga paraku seda õiget ja head mis mulle maitseb igalt poolt ei saa. (Olgu siin kohal mainitud, et Starbucksis ma suure hurraaga juba olen seda proovimas käinud ja poleks saanud rohkem pettuda. Nii et sinna mina vabatahtlikult ilmselt enam kohvi ostma küll ei lähe.)

Igatahes täna linnas olles võtsin kätte ja ütlesin emale, et nüüd läheme ja proovime. Järjekorras oli mitu inimest aga oligi aega hinnakirja uurida ning vaadata, mis seal head leidub. (Mocha hinnad : väike 2,5; keskmine 2,8 ning suur 3 naela. + vahukoor otsa 0,4 naela). Järjekord jõudis minuni ja väga viisakas meesterahvas oli letis ning küsis, mida saab mulle pakkuda. Palusin kaasa panna ühe kolme shokolaadiga muffini ning vaarika-valge shokolaadi muffini. (Koha peal süües hind 1,85 ja kaasa ostes 1,55 naela, ma ei tea kus loogika on.) Küsis veel viisakalt, kas sellisesse paberkotti sobib ning pakkis mulle muffinid kaasa. Küsis siis, et kas võib ka midagi juua pakkuda. Palusin ühe Mocha ning teenindaja küsis kohe, milline suurus ning kas vahukoort ka soovin. Teenindus oli väga-väga viisakas ning jättis sellest kohast tõesti suurepärase mulje. Maksin tellimuse eest ära ning jäin ootama, kuni teine meesbarista minu kohvi valmis meisterdab. Kusjuures mulle väga meeldib nende töövorm, sest ilusat pruuni värvi pluusil on seljapeal ilusa fondiga kirjas BARISTA. Mingil imelikul põhjusel mulle see vorm igatahes väga meeldib.

              Pilt

Siin pildil on pluusi selg näha. Värv oli küll reaalselt täiesti teine aga samasugune font oli seljal. Väga meeldib (y)

Igatahes sain üpris kiirelt oma kohvi kätte ning esimese lonksu võtsin väga ettevaatlikult.. kartsin taas pettuda. Tean, et Costa kohv maitseb muidu väga hästi, sest ema ostab tihti Costa ube koju. Aga Mocha on mu lemmik ja kartsin, et ei leiagi siin kohta, kus see mulle tõesti maitseks. Ja kurat, selle maitse oli TAEVALIK! Tõeline maitseelamus ning nautisin iga lonksu, mille võtsin. Andsin ka emale proovida ning kui ta enne oli veendunud, et kohvi ei soovi, siis sel hetkel muutis ta kohe meelt ning pöördus järjekorda tagasi. Ehtne näide, et jook ise müüb ennast hästi. :) Igatahes Costa on siin mu uus lemmik koht! Lisaks imemaitsvale Mochale sain ma sealt ka tõeliselt maistva muffini kolme shokolaadiga ning kuuldavasti oli ema vaarika-valge shokolaadi muffin ka parim, mida ta siin UK-s siiani saanud on. Ja teenindus on ka tõesti suurepärane, nii et emotsioon on igatahes laes!

Nii et soovitan soojalt Costat võimalusel külastada, kui kusagile välismaale satute!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s