See nädal sakib mõnuga.

Esmaspäeval pidime varakult ärkama, sest pidime tagasi eestisse rändama. Alguses oli kõik ok, sõime hommikust ja jõime kohvi. Muidugi meeleolu oli nukker, see on alati nii koju naastes. Pere juures on nii hea olla ning tunnen ennast seal turvaliselt ja koduselt. Ja siis tule jälle siia eestisse, kus ma olen nõnda üksi..vastik.

Igatahes hakkasid sekeldused pihta siis, kui sõitsime autoga lennujaama poole. Nimelt arvas autojuht, et tahtsime liverpooli lennujaama ja oli juba poolel teel sinna, kui sellele jälile saime. Seega oli väga kiire ümberpöörd ja Manchesteri lennujaama poole kimamine. Poolel teel sain eestist SMS-i, et meie koduvalvur leidis hommikul meie armsa küüliku puurist surnuna. Ta oli ka pisut haiglase olemisega viimasel ajal ja ei jõudnudki meid enam koju ära oodata. Lennujaama jõudsime natuke peale poolt üheksat hommikul ja lennuk pidi väljuma 10:15. Muidugi siis otsisime nagu lollakad kiletamiskohta, kus vankri saaks ära kiletada. Tuli välja, et see asub üldse T1 terminalis, meie asusime T3-s. Jäin siis Matu ja pakkidega ootama ja Kaido kimas T1 terminali. Vaatasin närviliselt kella, sest 40 minutit enne väljumist suletakse pagasilint, ehk siis aega oli väga minimaalselt. Õnneks Kaido jõudis normaalsel ajal tagasi ja saime ilusti pakid ära antud. Tänu lapsele saime ka eelisjärjekorras turvakontrolli. Muidugi hakkas mingi asi seal piiksuma, niiet sain korraliku läbikatsumise ja pidin isegi jalanõud ära kiskuma. Õnneks peale seda saime ilusti ootesaali ning haarasin poest pudeli vett ning paki kummikomme kaasa. (Vee jõin ära eile ja kummikomme näksin praegu) Lennukisse sisenesime suht viimaste seas aga õnneks olid meil ostetud kindlad kohad ja saime ikka ilusti kõrvuti istuma. Muidugi Matu ei suvatsenudki magada eriti lennukis, nii et enamuse reisist pidin talle koguaeg tegevust leiutama, ise niigi kurb ja väsinud. Küll ma olin õnnelik, kui lennuk lõpuks maandus ja oli lootust koju saada.

Muidugi siis saabus järgmine pauk, sest vankrit kilest välja võttes üllatuse osaliseks. Ryanair oli suutnud meie vankri velje ära lõhkuda, niiet see oli ikka väga lömmis ja praktiliselt ringi enam ei käigi. Kaido sai siis seal lennujaama töötajatega arutada asju ning pabereid täita, enne kui sealt minema saime. Võtsime isalt auto ning hüppasime Sikupillist läbi. Nägin Gerlit ja Looret juhuslikult, ükski positiivne asi selle päeva puhul. Ostsin kähku Matule süüa ja ühtteist veel ning siis autosse ära. Kaido käis kiirelt Tavidis ning kimasime koju ära. Siin veel kiire toidupoe ring ning saimegi koju tulla. Saime süüa ning natuke juttu ajada ning siis saime küüliku maha matta. See peatükk on nüüd siis lõppenud.. Ja mina ohkasin kergendatult, kui see päev läbi sai.

Teisipäev koosnes väga rohkest kisast, sest poiss harjus inglismaal ainult süles olema ja keeldus mujal olemast. Käisime poes ning võtsin naabrinaiselt seniks Emmaljuna vankri laenuks, poiss karjus terve sõidu nagu teda piinataks eriti jõhkralt. Ma olin õhtuks läbi nagu läti raha.

Kolmapäev ei olnud mitte millegi poolest parem, sest Matu alustas jälle juba hommikul oma tralliga ja tänu tema trallile jäime ka bussile 2 minutit hiljaks. St et meil jäi ära ka tavapärane perearsti kontroll, rääkimata muudest plaanidest. Lõpuks võtsin kätte ja sõitsin õhtul linna. Viisime Kaidoga käru parandusse ja eriti lootustandev see tädi seal ei olnud, nii et ma ei tea millal ma vankri kätte saan jälle.Senikaua pean kuidagimoodi läbi ajama. Merlin tõi mulle teisipäeva õhtul küll ühe Graco kergkärgu aga siin kruusateel on sellega võimatu liigelda.

( Siin kohal üleskutse, et kui kellelgi on mõni suuremate õhkkummidega vanker-käru kusagil kodus jalus ja tahab sellest lahti saada või on nõus laenama, siis meiliaadress on : kallikera@gmail.com.)

Neljapäev ja reede möödusid suuremate juhtumisteta aga siiski suure kisa saatel. Matu võiks juba maha rahuneda, sest ma olen tema jonnist ja karjumisest siin niivõrd läbi, et jäin seda postitust kirjutades ka kolm korda püsti jalu magama.

Igatahes ma ei mäleta millal mul viimati nii kehva nädal oleks olnud. Ma lausa kardan seda nvs-t, mis siis veel toimuda võib :I

Pilt

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s