Mõnus nädalavahetus + Day 72

Olen sellel nädalavahetusel üritanud vabalt võtta ja puhata. Kogu nädal on olnud niivõrd palju probleeme ja jamasid täis, et nüüd tahaks lihtsalt olla vahelduseks ja ennast inimesena tunda. Noh, niipalju kui see väikese krääksuva vääniku kõrvalt võimalik on. Õnneks mees nädalavahetustel kodune ja aitab ka.

Niisiis eile olid meil kodukohas koristustalgud ehk siis rahvas tuli kokku ja tehti korda mängiväljak + võeti maha sügistormidega murdunud puud jms. Mina Matu pärast osa võtta ei saanud aga meie pere oli esindatud Kaido näol . Mina see eest tegin kodus omamoodi “talgud” ning koristasin hoolega elamist. Endal ka parem puhtas elamises mõnuleda. Kui talgud olid tehtud, siis sain ma veidi “oma aega” ning sain vahelduse mõttes dušši all mõnuleda ning ennast taas inimeseks teha. Algselt oli plaanis õhtul mõnusalt grillida kahekesi ja nautida imeilusat ilma ning loodust aga selle plaani nurjas kiirelt Matu, kes otsustas enamus päevast mitte magada ja vääksus suure osa päevast suurest väsimusest. Päeval sai aga poest juba grillmaterjal toodud, seega saatsin siis Kaido välja grillima ja mina üritasin siis toas Matut magama kussutada – seda loomulikult tulutult. Niisiis grillis Kaido vorstikesed ära ja pani liha grillile ja siis vahetasime kohad. Mina sain väljas õhtut nautida kokteili ning vesipiibuga ja issi tegeles siis toas lapsega. Küll oli mõnus! 9 paiku sain lõpuks lihaga tuppa ronitud aga siis pidin minema naabri koera vaatama. Tuppa jõudes küsis sõber luba läbi astuda ning seega ootasin ta ära ning läksime siis koos koeraga jalutama. Naabrinaine ise oli tartus teatris ning palus minu abi, mis mul saab küll selle vastu olla. Tal on imearmas Alaska malamuut, kes eile sai just viie kuuseks ning on minu suur-suur sõber. Väike jalutuskäik ning siis koju liha sööma ning jutustama. 11 paiku läks sõber koju, panin Matu tuttu ning peale veidikest niisama olemist tuttu ära. Kustusin muidugi hetkega, kui pea patja puutus.

Täna lasi Matu hea poisi kombel emmel isegi pikemalt tududa ning ennast välja puhata pühapäeva puhul. Niiet ärkasime alles veerand 10 ajal. Hommikul vedelesime kodus ja nautisime olemist. Matu une ajal vaatasin ära ühe filmi. Vahepeal rääkisin emme-issiga skypes ning siis kutsus naabrinaine jalutama. Niisiis Matu riidesse ning õue. Jalutasime koos 2 naabrinaise, 2 vankri ning koeraga poodi ning tagasi. Üks naaber läks koju küpsetama ning meie läksime teise naabrinaise juurde aialippe värvima. Matu nautis und värskes õhus, kutsikas möllas niisama ning meie olime tublid ja saime vajaliku töö tehtud. Siis ärkas Matu üles ning tulime koju ära. Väike söök ning mänguaeg ning siis Matu jälle tuttu. Mina kasutasin aga ära võimaluse saada jälle natuke oma aega ning kolisin välja “pikniku” pidama ning jätsin Kaido tuppa magavat last valvama. Niisiis istungi hetkel oma aias teki peal maas, naudin siidrit, kommi ning vesipiipu ja blogin ilma segavate faktoriteta. Vahel on vaja lihtsalt aega iseendale ning oma mõtetele. Ma ausalt naudin elu koos Matuga aga vahel on vaja selliseid hetki, et oma patareid taas täis laadida.

Pilt

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s