Kuue küsimuse meem

Ehk siis ei läinudki kaua aega, kuni Malluka alustatud meem ka minuni jõudis. Selle eest saan tänada Anne-Mari. :)

1. Kui sul oleks võimalik võtta enda ükskõik milline loom, siis kelle sa võtaksid?

Kindlasti on plaanis tulevikus koju tuua endale üks Prantsuse Pässküülik, kes on mõnusalt suur ja karvane ja keda on hea väntsutada. Hetkel on veel haav värske ja uut küülikut ei taha, kuid tulevikus kindlasti üks pässküülik mu juurde ära eksib. Teine suur unistus on Skyterjer. Olen sellesse koeratõusse nii-niii armunud. :)

Aga tegelikult tahaks ma endale veel saada paari pesukaru, sest nad on niiii mõnusad pätipoisid ja marakratid. Ilmselt lammutaksid nad lõpuks aga maja päris laiali, nii et hetkel ma endale pesukarusid siiski koju vedama ei hakka. Aga kes teab, mis tulevik toob :)

2. Kelle blogi lugedes tekib sul tunne, et sa tahaksid minna ja temaga paar drinki teha?

Mariann, Britt ning Triinu. See oli kerge küsimus, sest nemad kolm tunduvad kõige rohkem minu masti inimesed olevat. :)
Tegelikult kohvitaks/dringitaks ma üleüldiselt kõigiga hea meelega. Nii et minu koduuksed on valla ja kõik on alati külla oodatud. Ilusa ilma puhul saab aias ka istuda ning grillida :)

3. Mis oli su viimane heategu?

Viimane heategu oli ilmselt naabrinaise aitamine. Ehk siis laupäeval käisin koeraga õhtul jalutamas, kui naabrinaine ise teatris oli. Ning pühapäeval aitasin tal aialippe värvida.

4. Mis asjad sind närvi ajavad?

Oi ma suudan väga paljude asjade peale närvi minna. Viimase aja suurimaks vihastamisallikaks on muidugi noored emad, kes on täiesti aru kaotanud. Ehk siis ei mõelda üldse lapse peale vaid kuidas endal ikka mugavam oleks. Ja siis põhjendatakse ka enda lollusi nii idiootselt et..
Muidugi ajab närvi kui tehnika ei tööta, kui keegi mind lapse koha pealt õpetama kipub, kui toit ei õnnestu, kui inimesed mu ümber on natuke jobud jne.. Noh kõikvõimalikud asjad ühesõnaga. Õnneks ma suudan kergelt maha ka rahuneda ja unustan enamus asju kiirelt.

5. Mis oli viimane uus asi, mida sa sõid ja mida enne mekkinud polnud?

Mm, ilmselt õe tehtud mingi spicy riisi-kana värk, nimi ei meenu. Kuna ma ei saa oma kõrvetiste pärast (ja ega mulle ei maitse ka) vürtsikaid asju süüa, siis üldiselt alati vältinud ja ringiga mööda kõndinud. Seekord proovisin natuke, uhhh kuidas suu õhkas pärast.

6. Millal viimati nutsid? Miks?

Ma olen teada-tuntud piripill. Vähemalt korra päevas ikka kisub miski silma märjaks. Tavaliselt on selleks mingid filmid või sarjad. Korralikult nutsin viimati eelmisel esmaspäeval. Põhjuseks siis küüliku surm + inglismaalt koju naasemine. Mul on alati väga raske oma pere juurest ära tulla, ei tea ju millal neid jälle näen. St iga kord koju tagasi tulles ma enamus päevast pillin. Täna pole veel pisardama hakanud millegi peale. Eile pisardasin, kui vaatasin filmi ” Wild child”. :)

Nii, nüüd siis minu ülesanne teatepulk kellelegi edasi anda. Kadri, LiisuSille ja Hele-Riin. Ilusat kirjutamist teile :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s