Bo:ka

Pilt

Mul siin kodu juures (maja eest pubi ette 1,6km) on pubi Bo:ka. Arvestades, et me maal elame, siis on selline koht juba väga suureks plussiks. On võimalus ennast ka siin vabamaks lasta ja välja sööma minna näiteks, kui kodus süüa teha ei viitsi või ei jaksa. Pubi küll pole nii kaua lahti, kui linnas olevad, kuid ega ei tunne puudust ka. Kord kuus käib pubis esinemas ka mõni bänd ning toimub korralik pidu, sellistel kordadel on pubisse sissepääs 6 eurot. Paljudel maal elavatel inimestel ikka selline luksus esineb :)

Igatahes me oleme siin elatud 8. kuu jooksul mõned korrad sinna ikka sattunud ja vähemalt mina pole pidanud kordagi seal pettuma. Teenindus on seal alati väga suurepärane ning sõbralik olnud. Toidud on maitsvad ja atmosfäär väga rahustav.

Teisipäeval jalutama minnes mõtlesingi, et pole juba ammu seal käinud ja läheks teeks väikese lõunasöögi. Selle marakrati kõrvalt lihtsalt ei olnud jaksu kodus vaaritama hakata. Läksin sisse ning teenindaja tuli kohe sõbralikult ligi. Tõstis ühe tooli eest, et saaksin käru ka enda laua juurde lükata ning tõi menüü. Nagu ikka, võtsin taaskord söögiks oma lemmiku Pasta lõhega. Toit saabus lauda kiirelt ning maitses lihtsalt imehästi.

Pilt

Peale pastaga lõpetamist mõtlesin veel suu ka magusaks teha ning proovida Bo:ka üllatuskooki. Teenindajalt sain teada, et tegemist on shokolaadi-virsiku toorjuustu koogiga. Kook ei näinud oma värvi poolest just kõige isuäratavam välja, kuid maasika toormoosi triibud koogi peal meelitasid küll. Igatahes maitses kook tõeliselt hästi ning oli taaskord elamus omaette.

Igatahes lahkusin sealt naeratus näol ja hinges, sest toit oli maitsev ning teenindus paitas hinge. Kui Tuhala nõiakaevu kanti satute, soovitan kindlasti ka seda kohta külastada!

 

7 thoughts on “Bo:ka

  1. Soovitan ka proovida Kose-Ristil asuvat Tarekest. Ma ei tea, mulle meeldib :). Andaluusia kana viib seal lihtsalt keele alla. Bo:kasse pole veel sattunud aga plaan ka sealsed pakkumised üle vaadata :).

    • Tule külla, lähme koos Bo:kasse :)

      Aga ma seal tarekeses korra sees olen käinud aga kuna seal oli kilomeetrine järjekord, otsustasime edasi minna. Ta ei jää siin tee peale ka ja spetsiaalselt sinna ilmselt sõitma ka ei hakka. Küllap kunagi kui sinna kanti asja, saab ka see üle vaadatud siiski. :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s