Shokk ja emotsioonide möll.

Ma olen hetkel tõeliselt shokis. Mis kurat seal eurovisioonis toimub? Tõesti pole ausast võistlusest ja lauluvõistlusest enam haisugi? Või on mulle elevant kõrvale astunud, et ma neid tänapäeva “üüberhitt” lugusid ei mõista, mis edasi said? Paar laulu mis meeldisid said edasi küll aga.. KUHU JÄI EESTI?

Vaatasin täna Tanja esitust hing kinni ja pisar silmis. Ta andis endast 100%, ta nautis seda 100% ja ma olin nii kuradi uhke, et just tema meid sel aastal esindas. Ja enamustest lugudest oli Tanja siiski peajagu üle, nii laulu kui lavalise liikumise poolest. Ja siis PAUH, eesti ei saa finaali. Selle asemel saavad sinna mittemidagi ütlevad armeenia ja island näiteks? Nutt tuleb peale..

Kõige rohkem ongi mul kahju Tanjast. Sest lisaks sellele, et ta edasi ei saanud, saab ta nüüd asjatundmatutelt tühikargajatelt vastu päid ja jalgu. “Paras teile, ise kopeerisite miljonit eelnevat eurolugu. Oleks ikka pidanud saata vot Sandra/Cosmose/maiteamisimelooma..” Kurat avage silmad ja peske kõrvad puhtaks. Ainus sarnasus on see, et mõlemad TANTSIVAD. Muidugi mõlemad on ilusad naised ja oskavad laulda ka. Aga lood ise nüüd küll sarnased ei ole. Veelgi parem on võrrelda eelmise aasta looga, kus lavalist liikumist praktiliselt üldse ei olnud, võrreldes Tanjaga. Kui me ei saanud edasi Tanjaga, ei oleks me saanud edasi ka kellegi teisega.

Üldiselt on kõik need kaagutajad lihtsalt mõtetud mehed, kes ise millegagi hakkama ei saa, ainult targutavad. Võtku pastakas kätte ja kirjutagu siis üks korralik eurolugu järgmiseks aastaks. Lisaks mõelgu välja ka koreograafia ja pangu eurovisioon kinni. Alles siis on kurat õigus tulla neil siin kaagutama, et see ja too ei kõlba. Igal aastal sama jama.. mitte kunagi ei sobi meie eurolugu. Alati leitakse, et hunnik teisi lugusid oleksid paremad olnud. Ja juhul kui eestil ka hästi läinud siis tuleb moka otsast, et nojah vedas neil. Ja kui halvasti hakkab minema, tuleb ustest ja akendest “MA JU ÜTLESIIIIIIIIIIIIN!!!!!”

Igatahes Tanja oli tõesti super ja tema esitlus oli seal kõige tugevam, olenemata tulemusest. Ma olen uhke!

Peale eesti jäid mulle silma veel Rootsi, Venemaa, Ukraina ning Ungari. Ungari lugu meeldis just oma sõnumi pärast. Igatahes selleks aastaks on minu jaoks eurovisioon läbi, saangi rahus muudele asjadele keskenduda.

/ Alguses oli tahtmine tulla ja ennast tühjaks ropendada aga.. ma üritan siiski enamvähem viisakas jääda. Niiet porisen omaette ja poetan paar pisarat. /

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s