Miks ma küll ei ole miljonär? :(

Sattusin siin ka huvi pärast Sheinside-i lehte uudistama ja läksin lolliks. Nimelt on mul kolm nõrkust. Kleidid, ehted ja jalanõud. Jalanõude koha pealt sealt midagi huvitavat ei leidnud. Kleidid üldiselt ei vasta minu suurusele aga.. MILLISED EHTED. Vaatasin ja aina oleks tahtnud üle ühe kohe ostukorvi lisada ja endale tellida. Missest, et ise ka ehteid teen aga seal on ju nii palju imeilusaid ehteid!

Lisaks kõigele leidsin ühe mõnusa punase (Jah, mul on veelgi üks nõrkus, punane värv) koti, mis mulle niivõrd hästi sobiks. Praegune punane hakkabki vaikselt vanaks jääma ja pragunema.

Ja ussid on nii minu teema lihtsalt, ehk siis need kõrvarõngad, see käekett ning see käekett lihtsalt peaksid ühel hetkel tee minu ehtekarpi leidma. Niisamuti ka see Kaelakee.

Lisaks need imelised naiselikud kõrvarõngad on minu ehtekarbist puudu. Ning see imeilus naiselik sõrmus niisamuti. Lisaks võitsid minu südame need kaks komplekti : Nr 1 ja Nr 2.

Vaadates riiete poole peal ringi siis jäi silma see pääsukestega särk. Mina kui tõeline eesti patrioot, no väga ideaalne ju! Lisaks see armas Jänkuga särk :)

Niimodi ma siin ilastangi nüüd vastu ööd, selle asemel et magada. Teine koht mida sama moodi lappan ikka aegaajalt ja peaaegu pisardan on Ital-design.. no võimatu vaadata lehte nii, et pooli asju sealt endale tellida ei tahaks!

Oleks ma vaid rikas..

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s