Tööpakkumine

Ma olen varem korduvalt enda blogis maininud Urban cafe-d, mis asub Solaris keskuses. Nüüd on asi nii kaugele jõudnud, et homme on mul seal kohe päris esimene ametlik tööpäev. Kujutate ette, kui vahva! Ma tõesti ootan seda juba põnevusega, sest kohvi meisterdamine on lihtsalt nii minu tassike teed.

Igatahes see polnud asi, millest ma tegelikult rääkida tahtsin. Tegelikult tahtsin teada anda, et Urban Cafe otsib veel ühte ägedat asjalikku neidu või noormeest, kellele Barista põhitõed selgeks teha.Toredat inimest, kes saab edaspidi inimesi oma rõõmsa naeratuse ning hea kohvitegemisoskusega rõõmustada. Eelnev kogemus pole oluline, peamine on rõõmsameelsus ning tahe teha seda tööd hingega.

Tegemist on jätkuvalt öko take-away kohvipoega. Piimatooted pärit kõik Viljandimaalt Pajumäe talust, ehk siis mõnusalt rammusad ning ökoloogilised. Siirupid niisamuti täiesti ökoloogilised. Ise sõltuvuses maasika ning vaarika siirupitest. Maasika oma maitseb ning lõhnab justkui vanaema maasikamoos! Käsitöötrühvlid niisamuti valmistatud Pajumäe koorest ning maitsevad nii kuratlikult hästi.

Niiet kellel töökoht puudu või mõtleb töökoha vahetusele, siis kiirustage!

5 thoughts on “Tööpakkumine

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s