Tööloom

Täna olen vahelduse mõttes tööloom.

Algselt pidid reedel tulema mulle kaks sõbrannat külla ning nad pidid täna Matut hoidma, et ma saaksin tööle tulla. Paraku üks neist jäi haigeks, seega nad minu juurde ei jõudnudki. Pidin oma plaanid ümber mängima ning Matule uue hoidja leidma. Muidugi Marek oleks ise tulnud tööle, kui ma ei oleks leidnud. Aga ma tahtsin, et ta saaks vähemalt ühel hommikul end välja magada ning ei peaks äratuskella peale ärkama. Otsisin mis ma otsisin, ei saanud keegi mind aidata. Need, kes oleks saanud aidata, asuvad aga liiga kaugel. Ja paar neiut oleksid hea meelega aidanud aga neil oli ainult hommikupoolik vaba. Mina olen tööl aga kella 17-ni. Lõpuks saime siis Kaidoga kokkuleppele, et ta on täna ise Matuga kodune. Kodus on vaja küll palju aiatöid teha aga eks ma vajadusel saan teda ju aidata ka õhtul või homme. Las laps naudib kvaliteetaega oma issiga ka vahelduse mõttes. :)

Hommikul ärkasin 7 ajal. Viisin Matu alla mängunurka edasi magama ning käisin ise dušši all. Üles ma teda jätta ei saa, sest voodil pole ühe külge ees. Kaido ei kuule, kui Matu ärkab ning ma tõesti ei taha, et ta ennast voodist alla ukerdab ja haiget saab. Või veel hullem, magamistoast välja pääseb ning trepist alla kukub. Pesemas käidud, panin asjad kokku ning sõin paar ampsu. 10 minutit enne 8sat ajasin Kaido üles. Ja 8 paiku astusin uksest välja. Kusjuures laps magas nii südamerahus, et ei ärganudki enne minu ära tulekut. Ilmselt asi selles, et all on jahedam ja päike ei paista talle mängunurka hommikul. Selleks sai nii südamerahus magada. Esimest korda elus magas pea 13h jutti ööund. Eile vajus unne juba 8 ajal õhtul ja täna ärkas 9 ajal Kaido sõnul. Öösel söötsin tal läbi une kõhu täis, enne kui ise magama läksin. Ja siis mingi aeg hommikul küsis veel süüa ja magas edasi. Igatahes jalutasin siis hommikul bussile. Õnneks tuli Kata peatusest peale ka Kati ning bussisõit möödus meeldivalt vesteldes. Kohvikusse jõudsin ka täna varakult, seega oli aega rahulikult kõik ette valmistada, et saaks mõnusalt tööd hakata tegema. Niiet tulge mulle siis kõik külla, hirrrrmus iga on. :)

Üldiselt see ilm on tappev. Õhtul päikeseloojangu ajal on küll mõnus jalutada. Parajalt soe ja mõnus. Aga päeval selle kuumaga.. Peavalud ning halb enesetunne käivad mul alati selle suure suvesoojaga käsikäes. Niisiis siin keldrikorrusel on mul ilmselt isegi lihtsam olla, kui kodus (kus on õhtuks 30 kraadi sooja) või õues. Ühelt poolt tööpäev ning teiselt poolt puhkepäev. Ainult lapsevanemad mõistavad vist seda :) Igatahes kuni 25 kraadi oleks ju täitsa okei aga kõik mis üle selle on juba liig mis liig. Ma olen vist ainus, kes juba sügist ootab.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s