Väikesed soodustused ning kampaaniad

Jagan veidike lisainfot Urban Cafe soodustuste ning kampaaniate kohta.

Nr 1. Facebookis on hetkel käimas mäng, kus 500 sõbra täitumisel loositakse välja 10 jooki vabal valikul. Ehk siis on võimalus täiesti tasuta proovida näiteks 10-t erinevat jooki ning valida seega välja oma lemmik. Hea võimalus suvel end näiteks jääjookidega jahutada. Saladuskatte all võin öelda, et vahepeal toimub ka väikene vaheloosimine. Nii et kibekiirelt laikima ning sheerima ;)

Nr 2. Urban Cafe saavutas kokkuleppe Solaris kinoga. See tähendab seda, et kõik Solaris kino külastajad saavad piletit (Vahet pole, kas veebipilet appis või paberpilet) ette näidates  Urban Cafes -10% soodustust. Soodustus kehtib päeval, mil kinos käisid ning sellele järgneval päeval, ehk 2 päeva kokku. Veebipilet kaob nagunii 48h möödudes ise. Mis kõige parem, võid selle piletiga osta ka 10 soodushinnaga jooki, kui vaid suudad nii palju ära juua. :)

Nr. 3. Urban cafe saavutas kokkuleppe ka My fitness klubiga, mis tähendab et My fitnessi kliendid saavad meie juures taaskord -10% soodustust! Piisab vaid oma My fitnessi kaardi ette näitamisest ning soodustus ongi olemas. :)

Nr 4. Täna on Urbani päev. Seega tänase ilusa päeva puhul on Urban cafes kõik jääjoogid -10%. Vajalik on vaid teenindajale mainida märksõna “Urban” ning nautida hea hinnaga kosutavat jääjooki.

10346366_868773973138521_7358127375760241049_n

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s