“Ilusalong” vabas õhus

Pilt

Mul on siin niivõrd hästi läinud, et esimest korda elus oman ma päris oma juuksurit, kelle juures käia ja hoolitsust nautida. Varem on ema-isa ja ma ise lõiganud ning värvinud.

Igatahes täna oligi see päev, kui mu juuksuril oli salongist vaba päev ning ta oli maal asjatamas. Seega oli mul võimalus vahelduseks jälle juuksed korda saada. Tukk tükkis juba vägisi silma ning juuksevärv oli ka päris ära kulunud. Niisiis seadsime Matuga sammud Kata poole, ilm oli ilus ja soe ning jalutuskäik mõnus. Eelmisel korral oli mul endal ostetud mingisugune poe värv, see kord otsustasime salongis kasutatavat värvi proovida.

Veidi peale kolme jõudsin sinna. Matu siis tsillis oma vankris ning mängis, Kati pani mulle värvi pähe. 35 minutit siis ajasime niisama juttu ning Matu tsillis murul tekikese peal oma mänguasjadega. Kuigi rohulibled ja kõik muu oli loomulikult palju huvitavam, kui kõik maailma mänguasjad. Siis aitas üks tädi Matut hoida ja me pesime seni juuksed ära ning Kati lõikas juuksed ära. Päikese käes kuivasid juuksed kiirelt ja tulemus on minu arust väga lahe!

Kuna mul juuksed muidu värvitud ja tumedamad, siis tumedam osa jäi selline mõnusa punase läikega. Ja välja kasvanud juurte osa jäi selline suht oranzikas-punane. Igatahes ma olen jälle hirmus rahul oma soenguga! Nüüd võib suvi küll saabuda :)

Igatahes aitäh Katile järjekordse mõnusa kogemuse eest. Värskes õhus päikese käes on ikka hoopis teine tera juuksehooldust nautida, kui kusagil umbses siseruumis. Kerge ekstreem aga samas ülimõnus kogemus! Kõige vahvam on see, et Katit on võimalik ka koju kutsuda juuksuriteenuseid osutama. Ehk siis teine kord kui mul pole võimalik kusagile minna, kutsun ta lihtsalt külla :)

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s