Nädalavahetus

Mul on viimasel ajal nii kohutavalt kiire, et ei jõua kirjutada ega mõelda enam midagi. Kõige hullem on see, et pea ka enam ei lõika ja aina unustan asju.

Igatahes reede hommikul läksime Matuga linna ning peale kümmet saime kokku Anna ja Lilyga, kellega suundusime loomaaeda. Polnud sinna eelmise aasta augustist saadik jõudnud ja Matul üldse esimene kord. Ilm oli muidugi kahtlane, lubas koguaeg vihma. See meid aga ei heidutanud ning nautisime seal jalutamist ning loomade imetlemist väga. Matu muidugi eriti aru ei saanud ja huvi ei tundnud. Jääkaru näitasin, siis teda tahtis küll hirmsasti kaisutama minna. Laste loomaaias toppis kitsele näpud ninna ja sikutas. Õnneks kits vaid raputas pead ning lubas edasi paitada ning Matu rohkem haiget ei teinud. Ja ühte ilusat Poni (Minu arust nii Pipi hobuse moodi) saime ka Matuga minna ja patsutada. Emotsiooniderohke päev Matul :)

10441410_687965541268924_5045816212703657028_n

Matu loomaaias Fotor0609220234Peale loomaaeda jooksin Kristiinesse Matule sööki ning mähkmeid ostma. Ja sealt jooksuga Luha tänavale, kust saime kätte Matu vankri raami, et see koju tuua. Andsin Kaido kätte siis poest ostetud kraami ning jalutasime Matuga tagasi Kristiinesse, kus külastasime kiirelt Swedbanki ning liikusime siis Solarisse. Sain kätte Murelid, mille pidin esialgu Elisele saatma aga ta otsustas need lõpuks meile kinkida. Aitäh, väga maitsvad on! Ning siis puhkasin veidi aega Urbanis ning nautisin kohvi, enne kui kähku koju kiirustasin.  Veidi enne Urbanist lahkumist helistas Merka, et mida ma nvsel plaanin ja mis ma arvaks, kui ta külla tuleks. Mis mul saaks selle vastu küll olla. Alguses arvasin, et tuleb siis laupäeval mingi hetk. Aga tegelikult jõudis minu juurde juba reede õhtul veidi enne poolt 12st öösel. Ja siis meil juttu jätkus kauemaks. :)

Laupäeval ajas Matu muidugi jälle vara üles. Peale 23h jutti üleval olemist ei piisa kindlasti 3,5h unest aga see Matut muidugi ei huvita. Seega unelesime siin ja nokkisime midagi süüa. 11 paiku jõudis minuni Saku õlletehasest oodatud pakk, ehk siis klaasid + siidrid. Üllatus, sest arvasin, et tuleb vaid 1 klaas. Sain aga 3 klaasi + 3 siidrit. Piiduuu :) Veidi veel vedelesime ning veidi enne kella 12st läksime koos Liina ning Marisega rõõmsalt poodi. Tagasi tulles läksid nemad koertega edasi jalutama ning meie Merka ning Matuga koju tagasi. Võtsin plaani muru hakata niitma aga pidin ootama, kuni Kaido kütust toob Koselt. Puhkasime seni ning tegime toreda plaani õhtul veidi grillida, sest selgust, et ta on siin pühapäevani. Kaido jõudis, jätsin Matu Merka hoolde ning läksin välja muruniidukiga hullama. Kui muidu tundub aed päris pisike siis muru niites tundus küll hiiglaslikuna. :D Igatahes valmis ma sain ning tulin tuppa hinge tõmbama. Võtsin hoogu dušši alla minekuks, kui järsku kostis uksele koputus. Sellele järgnes ukse katsumine. Mul oli juba väga wtf, kes see veel on? Naabrid ust ei katsu ja vaevalt nad nii vara grillima tulevad. Ust avades tahtsin selle aga sama moodi kinni panna, sest ma ei uskunud oma silmi. Külla tuli Kati, keda ma ei ole miljon aastat näinud. No ei suuda kuidagi klapitada kunagi oma aegasid, et kohtuda. Poleks osanud seda külastust uneski näha, seega oli üllatus tõesti korralik. Niisiis lobisesime veidi aega toas ning siis Kaido läks grilli valmis panema ja meie Katiga tegime kiire poe tiiru veel. Tagasi tulles kähku salat ja asjad valmis ning väike aiapidu võis alata. Meiega ühinesid veel Meie armsad naabri-Liinad + ühe Liina poole aastane põnn. Muidugi võttis ta oma armsa Laika ka kaasa, seega oli silma ilu ka meil olemas. Veidi hiljem ühines meiega ka Liina mees Kairo ning tõid ka oma teise Laika meie seltsi. Seltskond oli väga super ja naeru ning juttu jätkus kauemaks. Mingi aeg läksid Liina-Kairo-Kristjan oma kutsudega koju ära. Siis tõi teine Liina oma Alaska Malamuudi meie juurde. Jälle oli keda nunnutada. 10 ajal lõpuks sai pidu läbi ja kolisime oma asjadega tuppa ära. Siis läks ka Kati koju ära. Liina läks koera pärast juba natuke enne seda.

Pühapäev oli aga tõeline lebotamise päev. Selline väsimus peal, et ei jaksagi midagi teha. Plus äikesetorm tegi oma töö ja õues nagunii midagi teha ei saanud. Niisiis istusime ning lobisesime siin seni, kuni Merkale lõpuks järele tuldi ja ta koju ära viidi. Õhtul muidugi otsustasin peale kella 10t minna veel väikesele jalutuskäigule, mis lõpuks venis pea 1,5h pikkuseks jalutuskäiguks. Matu ei tahtnud kuidagi magama jääda ja ma lootsin, et vankris ta ikka jääb ju. Noh.. paarkümmend meetrit enne kodu lõpuks kustus ära jah. Aga magama minnes pidin mähkme tal ära vahetama ja muidugi ärkas härra siis üles ja ei tahtnud enam magama jääda. Sain jälle üle tunni aja hulluda ja unistada sellest, kuidas pea patja vajub ja silme ees tore unenägude virrvarr jooksma hakkab.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s