No Bananas = suur pettumus.

Käisin neljapäeval linnas asju ajamas ja avastasin, et Solarise No Bananases on müügil värsked herned. Kaunad ilusad ja suured ja väljanägemine super. Hind 7€ kilo tundus küll pisut krõbe aga mõtlesin, et mis seal ikka. Värske asi ja näeb väga hea välja, küllap on hinda väärt. Võtsin kohe terve kilo, ise jube õnnelik ja lootsin isu täis süüa. Loomulikult pidi oma osa ka Matu saama. Reaalsus oli aga hoopis teine.

  Pilt

Terve kilo herneid olid kõik sellised.. olematud. Mõnes oli reaalselt 2-3 hernealget vaid sees. Terve kilo peale leidsin vaid paar üksikut kauna, kus sees olid veidi suuremad ja reaalselt herne mõõtu herned. Selliste herneste eest ma küll enam 7€ välja ei kavatse käia, hernekoori pole mul plaanis süüa. Nii et soovitan soojalt vähemalt hetkel mitte neilt herneid osta, puhas raha maha viskamine.

Kuigi seda peab ütlema, et seal müüdavad Hispaania maasikad on küll väga maitsvad, kuigi lähevad kiirelt käärima. Ma muidu ise maasikaid väga ei armasta, kipuvad minu jaoks hapukad olema. Aga need on küll väga-väga magusad ja maitsevad isegi minule hästi peale.

 

2 thoughts on “No Bananas = suur pettumus.

  1. Tegemist võiski olla hernestega, mida just süüaksegi koos kaunaga. Wokiroogades ja salatites on väga head. Aga jah, 7€ on ikka üüratu hind.

    • Ma eeldan sellisest kohast ostes, et need ikka otse söömiseks on mitte wokiroogade sisse. Igatahes pettusin ja rohkem sealt ostma küll ei lähe. Isegi minu kirjale ei suvatsetud midagi vastata.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s