Aga kes trühvlit tahab?

Seekord on mul teile hoopis huvitav pakkumine. Ehk siis kuulutan välja ka oma esimese loosi blogis ja auhinnaks on Urban Cafe kliendikaart ning väike valik naturaalsest pajumäe vahukoorest käsitöötrühvleid.

 

DSC_1987
Selleks, et loosis osaleda, tuleb vajutada Urban Cafe facebooki lehele like ja kirjutada siia postituse alla, millised on teie kohvi joomis harjumused. Võitja loosime välja 1. juulil!

18 thoughts on “Aga kes trühvlit tahab?

 1. Mina kohvisõber selle kõige tavalisemas kontekstis ei ole, küll aga aastaid tagasi välismaal frappee’d proovides sain unustamatu kohvielamuse, ja mida muud kuumal suvepäeval (loodetavasti tulevad need peagi) proovida kui ököjääkohvi ;)
  PS! Need trühvlid näevad niii isuäratavad välja!!!

 2. Kuna ma tean, kui head need trühvlid on, siis ma pean ikka ka oma märgi maha jätma ! :).

  Mina joon tavaliselt Caramel Cappuccinot + kaneeli peale. Või siis Chai Cappuccinot + vahtra-vürtsi siirup. Ja seda kõike Coffee In’is. Aga ma suure hea meelega prooviks ka teisi jooke teistes kohvikutes ! :).

 3. Minu kohviharjumus.. hmm.. üldiselt joon latte’t.. muidugi kui kuskil pakutakse ökokohvi, siis võtaksin hea meelega seda :)

 4. Minu kohviharjumusi teavad Urban Cafe’s kõik ;) Kliendikaardi kingiksin kellelegi toredale ära, sest mul endal ju juba on, aga trühvlitega maiustaks küll ise :P
  Minu suurimad lemmikud on Urban Cafe Cappuccino vaarika- või mandlisiirupiga, espresso chocolatte (extra shot’iga) ja muidugi kuumadel päevadel iced mocha! Ideaalne kohvinauding ja selle topsiga kuskile jalutades küsitakse minult tavaliselt, et kust nii hea lõhnaga kohvi saab ;)

 5. Suur kohvisober ei ole. See tähendab, et ma ei vaja seda hommikuti ärkamiseks aga head kohvi naudin iga ilmaga ja igas asendis. Latte sojapiima ja piparmündi siirupiga. Parim asi, millega end premeerida. :-)
  Coffee In kohvi oli vanasti lemmik. Peale Urban Cafe-st saadud kohvi ei kõlba Coffee In kuhugi. :-)

 6. Mina armastan ülekõige Lattet. Ei tea, kas asi on selles, et see oli esimene kohvijook mida ma jõin, aga selle juurde ma ka jäänud olen. Mõnikord, kui erilisena end tunnen, lasen ka näiteks amaretto siirupit juurde panna :) Ülim nauding!

 7. Kuna pole õnnestunud veel Urbanisse jõuda, siis lähiajal teen seda kindlasti ja peoovin kohvi amarettoga

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s