Film Life as we know it ja laps ilma vanema(te)ta.

Vaatasin siin üks hetk ära filmi “Life as we know it”. Olen seda ka varem vaadanud aga arvutis filmikausta vaadates jäi see mulle taas silma. Noh ja muidugi nutsin ma seda vaadates täpsemalt sama moodi, nagu esimesel korral.

Hetkel võimendas olukorda muidugi see, et mul endal pisike põnn kodus kasvamas on ning automaatselt hakkasin mõtlema, et mis saaks kui mind/meid Kaidoga enam ei oleks ja mis siis küll Matust saaks.

Lõpuni ma muidugi ei suutnudki mõelda, enne tekkisid külmavärinad ja lihtsalt enam ei tahtnud. See on nii kohutav ja ükski väike laps ei tohiks/peaks ilma oma armastavate vanemateta kasvama. Isegi, kui kasupere on armastav ja hooliv, siis mitte miski ega keegi ei suuda ju asendada lapse jaoks tema enda ema. Erandjuhuks muidugi vägivaldsed ning mitte hoolivad vanemad.

Minu vend ja õemees surid mõlemad 2009 aastal täpselt 8. kuuse vahega ja neist mõlemast jäi maha pisike tüdruk. Kuigi neid on ümbritsenud peale seda palju armastavaid inimesi ning üritatud seda tühimiku korvata siis paraku on see mõlema hinge suure jälje jätnud. Ja mul on neist niivõrd kahju aga miski ei saa seda paremaks muuta.

Ise mõtlen, et mis küll saaks, kui meid enam ei oleks. Mis Matust saaks? Ilmselt/loodetavasti võtaks mu vanemad ta enda hoole alla aga see pole ju ikkagi see..

2 thoughts on “Film Life as we know it ja laps ilma vanema(te)ta.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s