Lisainfot Urban Cafe’st

Alates 1. juulist on Urban Cafe avatud ka nädala sees kella 10st hommikul.

Juba mõnda aega on müügil ka erinevad teed ning kohvioad, mida saab endale koju kaasa soetada. Muidugi lisandus tee ka üldmenüüsse, nii et tee armastajatel on põhjust taas kord rõõmustada ning tulla erinevaid maitseid proovima.

Soodustust saab Urbanis päris mitut moodi. Esiteks siis meie isiklik kliendikaart, millega saab kohe -5%. Iga kuu on kuupakkumine -20%. Ja sünnipäevanädalal (3 päeva enne, sünnipäeval ning 3 päeva pärast) lausa -30%! Lisaks muidugi Solaris club kaardiga -5%. Solaris kino piletiga 48h jooksul -10% (Soodustus ei kehti vaid 1 joogi puhul vaid soodustust võid ühe piletiga saada ka 10le joogile, kui jaksad nii palju ära juua selle aja jooksul) ning My fitness liikmekaardiga -10%.

Lisaks tavalisele Pajumäe toorpiimale (4%) on meie valikus ka Laktoosivaba sojapiim ning Riisijook. Midagi igale maitsele ning meie juures ei jää kohvita ka laktoositalumatusega kliendid. :)

Lisaks kõik kes täna kohvi ostavad ning suudavad armsalt küsida, võivad saada trühvli kohvi kõrvale suisa tasuta. Niiet tasub mind kella kuueni külastada ;)

 

2 thoughts on “Lisainfot Urban Cafe’st

  1. Kas ma tõesti nüüd enam ei saa hommikuti last lasteaeda viimast tulles kohvi osta? :( Oeh, niigi ootasin mõni päev 15 minutit, et saaks hommiku ilusamaks muuta seda maailma parimat kohvi juues!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s