Võimalik vaid USA-s?

Sattusin täna tööl olles lugema õhtulehe artiklit ning klomp tuli kurku. Kuidas mõni noor ema suudab midagi sellist nii külmavereliselt toime panna ning siis halada ning kaastunnet veel anuda?
Uudishimust otsisin üles ka selle naise facebooki (Praeguseks hetkeks kinni pandud/kustutatud) ja tõepoolest, kaanefotoks oli 2 pilti surnud pisikesest poisist ja peal tekst RIP Tinkabutt. . Mul tekkis klomp kurku.. Vaatasin seda pisikest väikest meest, kelle elu niivõrd üürikeseks jäi tänu tema isekale ja külmaverelisele emale ja.. Väga vähe jäi puudu, et oleksin keset kohvikut ulguma hakanud.

Saan aru, et kui lapsel on jonnituurid ja midagi ette võtta ei oska, siis võib vahel veidi segi ajada. Aga mine ja rahune siis väljas. Karju seina peale, viruta jalaga läbi ukse või tee mida iganes. Sa ei pane ju oma BEEBILE kätt külge?!? Sa ei taha last siis loobu temast, anna lapsendamiseks. Saada laps isale, kes tundub et tõesti hoolis lapsest. Selle asemel otsustad külmavereliseks mõrvariks hakata..

Mõtlesin sellele, kui keegi peaks minu Matule midagi tegema. Siis paneks küll endale vist ka käe külge. Ta on nii pisike ja kaitsetu ja minu ülesanne on teda kaitsta ning temast suur mees kasvatada. Kuidas sa paned siis käe külge oma lihasele lapsele, kes sind tingimusteta armastab ning jumaldab, kelle jaoks oled sina A ja O? Ja kui laps surnud, topid veel lapse surnud pildid facebooki avalikkuse ette, REALLY??? Kõigega käib kaasas hala, kuidas sa oma lapsukest igatsed ning kuidas elu pole ilma temata enam sama? Bitch please! Sa ei hoolinud temast, sa ei valanud isegi haiglas olles pisaraid ega kutsunud kiirabi lapsele. Ja nüüd otsid meie käest haletsust või? Mul läheb süda pahaks, ma ei tea kui kõvasti see inimene on oma pea ära löönud. Muidugi peale lapsest surnud piltide toppimist oli tema facebooki kontol veel rõõmsamaid sünnipäevateemalisi postitusi ka ning illalalaa ja ullalala. See on nüüd siis kahetsev ning leinav ema?
Lapse isa ning lähedaste facebooki kontosid on ka niivõrd valus vaadata. Päris mitu tädi on pannud oma profiilpildiks poisi pildi. Osadel on kaanefotol see väike pisike abitu mees. Ja näha on tõesti, et nad on sügavas leinas ning igatsevad..

RIP little Kiam..

Pühin oma põselt nüüd need pisarad, võtan oma kõige kallima väikese mehe kaissu ning lähen tudule.

 

One thought on “Võimalik vaid USA-s?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s