Crocsid

Ma arvan, et kõik vast teavad, mis jalanõu on crocs eks? Noh, esimesena muidugi tulevad kõigile silme ette need kõige klassikalisemad kummist auklikud crocsid, mida on meeletult palju järele ka tehtud. 795-500x300-sNoh, eks samal arvamusel olin ka mina, et see on maailma kõige nõmedam jalanõu ever. Niikaua kuni eelmisel kevadel inglismaal ühes poes soodukaga sattusin Crocsi baleriinasid näppima. fvUG-v8A.BNoh ja muidugi jalga pannes armusin, sest tunne oli nagu kõnniks pilvedel. Nii pehmed ning vetruvad ning istuvad jalas niivõrd hästi. Muidugi ostsin need ära ning need on siiani mu vaieldamatud lemmik jalanõud. Igal pool ja iga ilmaga ning mu jalad lihtsalt jumaldavad neid.

Muidugi on asi nüüd nii kaugel omadega, et mu armsad roosad crocsid hakkavad tänu meie happelisele kruusateele ära kuluma ja mõtlen hirmuga, et mis siis küll edasi saab.

Kuna ma siin Solarises töötan, siis käisin üks päev Crocsi “poest” läbi ning uurisin, milliseid jalanõusid neil siin hetkel leidub. Muidugi leidsin sealt kaks paari, mida hirrrrrmsasti endale ju tahaks aga hinda vaadates tuleb pisar silma. Paraku oma miinimum vanemahüvitisest ei suuda ma vist never välja pigistada seda summat. Ja tööl käimise palk läheb suures enamuses lapsehoidjale + bussipiletitele.

Igatahes silma jäid mulle need imelised baleriinad, mis maksavad 29,99€

7784-500x300-sNo ja muidugi need lihtsad ja armsad varbavahed, mis maksavad 24,99€

8853-500x300-sÜhesõnaga kui kellelgi on need jalanõud (nr 9/41) kodus seismas ja ei kasuta, siis võib vabalt mulle pakkuda!
Ma nii kaua loodan, et mu roosad peavad ikka nii kaua vastu, kuni ma miljonäriks saan või kellelgi minust kahju hakkab :D
Tulevikus plaanin kindlasti ka Matule Crocsid osta. Seda aga siis, kui ta reaalselt kõndima hakkab. Enam pole palju aega jäänud.

3 thoughts on “Crocsid

  1. Mustika keskuses, poes Brands Only, olid vahepeal need plätud.. mingi 15 euri. Need varbavahed, ma mõtlen. Ma ei tea, kas neid veel on, või kas sinu suurust on.. aga igatahes seal ma neid näinud olen ;).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s