Taaskasutus ruulib!

Mulle on alati meeldinud erinevad komisjonipoed ning kaltsukad. Paraku satun ma neisse aina harvem, sest esiteks on nad nii nõmedalt kalliks läinud ning teiseks normaalsed poed asuvad lihtsalt sellistes kohtades, kuhu eriti ei satu.

Eile käisime Matuga Mustamäel rutiinses perearsti kontrollis ja olin võtnud nõuks peale seda minna lõpuks Magda misjonipoodi. Olin ikka siit ja sealt selle kohta vaid head kuulnud ning netis nende lehel ka eriti mõnusaid pakkumisi kohanud. Muidugi lapsevankriga sinna saamine oli paras seebiooper ja käisin ümber maja ja otsisin. Lõpuks sain aru, et teisel korrusel asub ja lükkasin higi otsa ees selle vankri sealt üles. Korra oli selline tunne, et lendame koos vankriga täiega alla, päris hirmus. Igatahes kohale me jõudsime ja parkisime vankri ilusti poes ära ning asusime tuulama.
Esimese asjana jäi mulle silma üks poolik serviis. Just nimelt sellel põhjusel, et mul endal kodus selline kuuene serviis olemas ning selliseid poes pole nagu näinudki. Kuuest aga ilmselgelt ei piisa ja alati jääb puudu. Süda tahtis rõõmust lakke hüpata ja sellele panin kohe käpa peale. Komplektis 4 tassi, 10 alustaldrikut ning 10 koogitaldrikut. Paar taldrikut küll rohkem kulunud aga noh, neid saabki laps rahus lõhkuda siis. Hinnaks 4€.

DSC_2234

Järgmisena edasi liikudes jäi mulle silma üks mõnus kleidike. Mõnus õhuline ja veniv materjal ja värv ka ilus. (Pildile kahjuks õiget tooni päris ei saanud) Igatahes kleit on tutikas ja hinnasiltidega veel. Hinnaks 8€, millest kassas arvutati maha veel -20%. Kokku maksin kleidi eest 6,4€ ja ei saaks õnnelikum ollagi.

DSC_2233Siis jõudsime Matuga koos mänguasjade juurde, kus tema silm muidugi kohe särama lõi. Tema skooris endale sealt lausa kaks mänguasja. Esiteks siis mõnus arendav “rõngatorn”. Ei teagi, kuidas seda täpsemalt kutsutakse. Hinnaks 0,9€. Ja teiseks veidike sobrades jäi mulle pihku Timmy Time-i multikast tuntud kollane part, kes lisaks kõigele veel prääksub ka. Arvestades, et see on Matu üks suur lemmik, ei saanud ma seda ju sinna jätta. Hinnaks 0,8€

DSC_2223

DSC_2227
Igatahes olen ma väga rahul oma leidudega ja veendusin, et see pood on tõesti üks väärt koht ning sinna tasub teine kordki minna!

Jalutasime sealt ära tulles Matuga veel Mustika keskusesse. Seal asub teisel korrusel Humana, mida olen paar korda külastanud. Viimane kord ostsin Matule sealt ühe pehme armsa ahvi ning Looney tunest tuttava Taz-i ( Mul on üleüldiselt mingi teema nende multikategelastega ja tahaks Matule kohe neid kõiki saada. Ehk siis kui kellelgi on kusagil jalus pehmeid multikategelasi siis võib vabalt märku anda). Tavaliselt on Humana hirmus kallis, seega enamjaolt külastan ma seda vaid siis, kui on need 1 euro päevad vms. Eelviimasel korral seal käies õnnestus mul aga skoorida Matule suur Bambi tegelane ja seda vaid 0,5€ ees!

See kord külastades jäi mulle aga pihku suur Karupoeg Puhhist tuntud Tiiger. Meil on küll kodus juba väike ca 10cm piiksuv Tiiger ning 20cm Tiiger olemas aga see oli lihtsalt nii armas, et ei saanud seda ju sinna jätta. Hinnaks oli märgitud 5,99€ aga kassas maksin selle eest 5,39€. Ei teagi mis soodukas seal siis parasjagu oli või mis põhjusel allahindlust sain. Aknal justkui soodushinna pakkumist ei olnud. Igatahes hind on MITMEID kordi soodsam, kui muidu poes sellistel suurtel tegelastel. Jällegi nii mina kui Matu oleme väga rahul.

DSC_2229

Vahel tasub ikka tõesti külastada taaskasutus poode, sest võib leida imelisi asju. Mis ühe jaoks vana, see teise jaoks uus. :)

One thought on “Taaskasutus ruulib!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s