Lobanurk

See on selle blogi 200. postitus! Uskumatu kui kiirelt need 200 postitust täis on saanud. Vähemalt nii hetkel tundub, sest aeg on halastamatu ja möödub lihtsalt nii kiirelt.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Eile tuli mulle külla mu armas sõbranna Anna. Päeval vedelesin lamamistoolis ja ei jaksanud suurt midagi ette võtta. Kuue paiku läksime kodust välja ning jalutasime kõige pealt mänguväljakule, kus Matu sai natuke kiikuda ja ronida. Ja siis vurasime kiirelt poodi, et koju süüa ja jäätist osta. Poest välja tulles jõudis Anna ka kohale ning saimegi kõik koos koju tagasi jalutada.

Kodus jutustasime, vaatasime telekat, tegelesime lapsega ja tegime süüa. Peale õhtusööki panime poisi magama ja sättisime Annaga ennast õue. Ees ootas üks ülimalt mõnus ja lõõgastav õhtu. Ja issand kuidas ma seda nautisin. Anna oli siruli lamamistoolis, mina teki peal maas. Jõime head veini, tegime Pina Colada maitselist vesipiipu ning nautisime küünlavalgust ning tähistaevast. Ajasime mõnusalt juttu ning kuulasime linnulaulu ning rohutirtsu sirinat. Lihtsalt fantastiliselt mõnus õhtu.

Üleüldiselt ma väga naudin hetkel elu. Ma naudin seda elu siin maal. Kuigi alati võiks leida põhjuseid vingumiseks aga hetkel olen küll rahul ja vaatan vaid positiivseid külgi. Armastan loodust, armastan naabreid, armastan oma kodu. Naudin elu oma pisikese põnniga, kuigi ta mind kohati puhta hulluks ajab. Ja armastan väga neid sõpru, kes kõigist muutustest hoolimata minu kõrvale on jäänud. Mida õnneks veel tahta :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Rääkides armsatest naabritest siis mul on nad tõesti super mõnusad. Esiteks olen päris tihti ühe ning teise naabriga linna saanud. Nii üksi kui lapsega. Teiseks on jube kokkuhoidev kogukond siin ikkagi. Kolmandaks laenas mu armas naabrinaine mulle lamamistooli. Mis tähendab, et ma ei peagi seda ostma hakkama praegu. Ehk siis raha kokkuhoid missugune. Neljandaks on mul pea alati jalutuskaaslased olemas. Viiendaks ei pea ma koerast puudust tundma, sest võin iga kell käia naabrite koeri kaisutamas. Õigemini jalutamas käies ongi alati kohustuslik kalli-pai tiir naabrikoertega, sest kõik on aia ääres kohe ning nõuavad mu tähelepanu. Mõnus-mõnus.mõnus! Seda nimekirja võiks veel lõpmatuseni vist jätkata. :)

Seda kuumust ei kannata ma jätkuvalt. Jaksu pole mitte midagi teha. Higi koguaeg voolab ja magada selle kuumaga ei saa. Tööl on ka raske keskenduda ja olla. Istu nagu saunas kogu aeg, sest magamistoas on hommikuks näiteks 30 kraadi. Õhtuks on all toas samamoodi, kuigi ventilaator undab enamus päevast. Õhtud on mõnusad, parajalt soe ja on õhku mida hingata. Eriti mõnus on jalutamas käia, seega tihti käingi õhtul Matuga jalutamas, et tal tuleks magus ööuni värskes õhus.

Tsintsiljatitad otsivad endiselt endale uut kodu. Seega kui tead kedagi või soovid ise endale selliseid lemmikuid võtta, anna teada :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s