Sünnipäev

Uskumatu, varsti täitub mul juba veerand sajandit siin ilmas olemisest. Viimastel aastatel pole ma enda sünnipäeva eriti tähistanud. Ei ole seda õiget tunnet ja tahet enam. 2009-2010 olid sellised.. poolikud minu jaoks ja seega pole üldse enam tahtmist olnud midagi korraldada. Esiteks on mu perekond päris mitu tuhat kilomeetrit eemal ning teiseks jääb tulemata minu jaoks kaks väga olulist telefonikõnet. Minu vennalt ning mu õemehelt. Noh ja siis ongi parem mitte pidu pidada ja üritada “unustada” seda päeva.

34

Minu 21 :)

Veedaksin ka selle sünnipäeva hea meelega nii aga kuna mul on sellised toredad sõbrannad, kes ei lase mul seda päeva unustada ja on öelnud, et neid ei huvita ja nemad tulevad siis.. mõtlesin, et mis seal ikka. Võib ju midagi korraldada, arvestades et 25 kukub. Noh ja muidugi hakati juba paar nädalat tagasi küsima: “Mida ma sulle sünnipäevaks kingin?”. Selle kallal olen pead vaevanud tükk aega, et mida mul siis vaja oleks või mida ma tahaks.

Kunagi lasin endale sünnipäevaks kinkida mitme peale vesipiibu, mis on mu truuks kaaslaseks ka hetkel. Hirmus mõnus on ju kuumal suvepäeval väljas lamamistoolis lesida, raamatut lugeda ning vesipiipu teha. (Just nii veetsin ma eilset päeva, sel ajal kui põngerjas lõunaund magas) Igatahes mõtlesin, mis ma mõtlesin, välja sain mõeldud. See kord tahaksin saada endale tahvelarvutit. Alguses mõtlesin küll E-lugeri peale aga vaadates nende hindasid leidsin, et pigem maksta pisut rohkem ja võtta juba tahvel (Apollo e-luger on ca 160 euri ja mina vaatasin tahvleid 200 euro kanti). Olen seda juba tükk aega soovinud aga küll pole raha ja siis jälle mõtled, et no kas ikka on mõtet raisata ja.. Aga nüüd leian, et oleks küll sobiv aeg see endale saada. Muidugi ma ei arva, et keegi peaks mulle minema nüüd heast tahtest mitmesaja eurose tahvli ostma. Pigem on minu sooviks väike rahasumma kaardi vahel. Nii saavad kõik panustada mu väikese unistuse täitumisse.

Vaatasin siis erinevaid tahvleid ning kaalusin nende plusse ja miinuseid. Enda jaoks panin paika, et tahvlil peab olema 3G, vähemalt 8GB sisemälu (mida rohkem, seda parem), normaalse kvaliteediga kaamera, SD kaardi võimalus ja hea aku. Muidugi oleks 4G veel parem, aga arvestades, et nende hinnad hakkavad 400-500 eurost siis.. mulle piisab 3G-st ka. Igatahes lappasin erinevaid läbi ja leidsin enda jaoks ideaalse. Lenovo Yoga tahvelarvuti. Seda on saadaval nii 8, kui ka 10,1 tollisena. 8 tolline on müügil Euronicsis, hinnaks 199€. Esialgu tahtsingi selle võtta aga nüüd vaatasin, et see on müügil veel ainult Valgas. Aga siis avastasin, et Elionis on 10,1 tolline müügis ja hinnaks hetkel 259€ (Lõpumüügi raames). Eks peab silma peal hoidma, et need enne otsa ei saa, kui mina ostma jõuan. Seega sõbrad/tuttavad, pole vaja küünlaid või kipskujukesi kinkida. Eelistan ümbrikuid, et täita oma pisike unistus :)

Lenovo Yoga 10.1 hõbe_1

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s