Võltsid inimesed

Arutasime sõbrannaga üks päev pikemalt sel teemal, millised on võltsid inimesed. Tekkis tahtmine ka ise siin arvamust avaldada selle kohta.

10b0c2674874c1251367bca8f53d9685a74d8f433660cc9cb46dfdeb460a111f

Võltse inimesi saab olla kahte sorti. Esiteks välimuse poolest võltsid. Ehk siis need bimbod, kellel pole mitte midagi ehedat.
* Kunstripsmed – Ok, saan veel aru, kui on normaalse pikkusega ripsmed. Tõesti on mugavam ja ilusam, ei pea neid värvima ning muretsema, kas ripsmekas jookseb või ei. Eriti mugav on suvel. Alternatiiviks muidugi ripsmete keemiline värvimine, mõistagi siis pole selline Barbie pilk, kui endal just väga lopsakad ripsmed pole. Aga ei mõista neid poole meetriseid ripsmeid, mida igal võimalusel plaksutatakse ja tänu millele õhtuks silmad sigaväsinud on. Ehe näide, et liiga palju pole ka hea.
* Kunstküüned – Jällegi saan aru normaalse pikkusega ilusatest küüntest. Palju mugavam ja ilusam, eriti juhul, kui enda küüned on väga haprad. Aga jällegi kaotab asi mõtte, kui pannakse meetrised kullikad ja siis enam mitte midagi teha ei saa. Muidugi mõista mida sädelevamad, seda paremad eks?
* Kunstjuuksed – Jällegi võivad olla ilusad aga tihtilugu Bimbod rikuvad kogu ilu ära oma liialdamisega.
* Kunstrinnad ning muud iluopid – Mõne jaoks see on elupäästja aga on jällegi inimesi. kes ei oska piiri pidada.
* Eriti “äge” uus mood on püsimeik. Ok, kui on hästi tehtud siis ta võib ju ilus olla aga kui satud halva tegija juurde ongi täiesti pekkis. Miks inimesed loomulikku ilu ei armasta ning tahavad asja nii püsivaks teha?
* Tätokad – Mõistan osaliselt seda. Tõesti hästi tehtud ilus ja MÕTTEGA tätoveering on täiesti okei aga ei mõista neid, kes kellegi järgi mingeid tätokaid teevad või suvalise “ilusa pildi” kataloogist välja valivad, sest et vot sõbrannal/tuttaval/iidolil on samasugune ja mina tahan ju kaaaaa. Eriti jaburad on nimede kirjutamised. Üks hetk kirjutad boyfriendi nime endale kusagile ja järgmine hetk lähed lahku, mis siis saab? Muidugi jällegi on mõistetav, kui kirjutatakse nt oma lapse nimi vms. St see on mõttega tehtud, mitte suvaline soperdis.
* Paks make-up – Ehk siis selline kiht näkku, et kui keegi korra vastu kukalt annab, siis mitu kihti kukub. Eriti hirmus on, kui see suvel sulama hakkab või nahk mitu tooni tumedam on, kui ülejäänud keha. Ja osade arust ongi ainus õige elamisviis selline. Kõige jubedamad on veel need, kes ärkavad hommikul varem ja lähevad magama mehest hiljem, sest et jumala eest mees ei tohi neid meigita näha. Mida teie vaene näonahk selle peale ütleb?
* Grillkanad ehk igapäevane solaarium – Jällegi natuke on väga okei ja isegi soovitatav enne soojamaa reisi või suurt suve. Aga sellised, kellel juba sõltuvus ja meenutavad juba vägisi grillkana.. No ei ole ju ilus?!?
Eesti tüdrukud on niivõrd ilusad, et ma tõesti ei saa aru, miks nii paljud ennast nii võltsiks teevad. Tõesti ainult võlts = ilu? Kahju on vaadata, kui inimene ei oska piiri pidada ja lihtsalt ennast üle vuntsib. Seal juures arvates, et inimene, kes ennast kulla ja karraga üle ei vala, ei kõlba mitte kusagile ja ei hoolitse enda eest.

Muidugi veel hullem on olukord siis, kui inimene on sisemiselt võlts. Muidugi arvatakse, et niimodi meeldid teistele rohkem ning ega keegi ju aru ei saa, et sa õige pisut võlts oled. Think again kullake.
No näiteks kui võtta jutuks alles lõppenud jalgpall. Mina ei tea asjast suurt midagi ja ei hakka üldse selle koha pealt valetamagi. Finaali vaatasin, sest tahtsin näha, kas saksamaa paneb samamoodi hullu, nagu poolfinaalis. Ja siis vaatad hilisemaid tiineka kommentaare “ISSAND, ma pole üldse rahul. NEMAD olid ikka palju paremad.” Ee, mille poolest nad siis paremad olid? Muidugi kui nende beibedega hakkaks rääkima mõni asjatundja, siis jääksid nad kohe väga hätta, sest tihtipeale vaadataksegi ainult välimust ning reaalselt ei tea nad jalgapallist või sellest meeskonnast mitte muffigi. Sõbranna ise on HULL fänn, no ikka tõsine. Ja sealjuures ka asjatundja, aastaid vaadanud ja kaasa elanud. Ja rääkis, kuidas ta ei saanud naeru pidama ühe kooliõe pärast. See seletas suure häälega, kuidas tema vaatab jalkat vot selle inimese pärast ja küll ta alles paneb võimsalt, küll te näete.. Noh, suur fänn aga ei teadnud, et tema fännamisobjekt üldse ei mängigi MM-il ja see oli teada juba nädalaid. Ära ole võlts ja ürita MEESTELE meeldida selle poolest, et sa jalgpalli vaatad. Kui see sind ei huvita siis mille kuradi pärast? Sa meeldid meestele rohkem, kui neile mängu ajal külma õlut kätte tood.
Siis muidugi need, kes seletavad suure häälega, et fännavad vot seda ja teist bändi. Ja kui küsida, mis lugusid sa neilt tead või mis albumeid, siis on kökmök. Või loetakse ette ainult paar raadiohitti ja kõik. No MILLE jaoks? Iga üks kuulaku ikka enda maitse järgi muusikat. Muidugi teine asi on see, kui sa tõesti kuulad muusikat seinast seina ja vot ühelt bändilt meeldib üks laul ja teiselt teine. Aga ühe laulu põhjal sa ei saa öelda, et vot niii fännan seda bändi ju?
Siis muidugi need, kes alati kõigega nõustuvad ning oma põhimõtteid “muudavad” teiste pärast. Mille kuradima pärast?? Miks sa ei või olla SINA ISE?
Mitte keegi ei suuda igavesti mängida kedagi teist. Ja siis te imestate, et kõik oli ju kena ja tore aga miks ta mind nüüd maha jättis? Äkki selle pärast, et sa pole enam see, kes varem? Milleks ennast sedasi alandada kellegi pärast? Iga kuradi naine peaks olema uhke selle üle, milline ta on ja ei peaks üritama meeleheitlikult olla keegi teine.
Siia üks video, mis on minu arust nii kuradima õige. Siin kohal tänaks Anne-Mari, kelle blogist ma selle loo leidsin. Armastage ennast rohkem. Sest kui teie ennast ei armasta, ei armasta ka keegi teine. Kõik hakkab endast :)

4 thoughts on “Võltsid inimesed

 1. See kui midagi “moe” pärast fännatakse on küll paras huumorinurk, aga noh, kui inimene tunneb,et muudmoodi ei saa, siis polegi miskit teha. Õnneks sellised asjad väga kaua ei kesta.

  Hullem on see, kui üritatakse näida kellegi teisena iseloomu poolest ja luisatakse igasuguseid lugusid kokku. Inimese aju töötab ka niiviisi, et mida rohkem endale midagi kinnitada, seda rohkem seda uskuma hakkad ja lõpuks eladki ühe suure vale sees ja ei tea ise ka enam, mis õige, mis vale.

  Rääkides välimusest, siis 18 aastane mina ei oleks sulle kindlasti meeldinud :D Pikad sinised ja VÄGA sädelevad geelküüned, pikad kunstripsmed, juuksepikendused ja grillkanad olid mu kõrval amatöörid! :D

  Õnneks kasvasin suureks, kuigi juuksepikendusi kannan endiselt ja KUI oleks ripsmete jaoks raha, siis plaksutaks rõõmsalt neidki kokku :D

  • Noh, eks pubekaeas ole me kõik “ekstreemsusi” harrastanud välimuse osas. :D
   Ja sul on ilusad juuksepikendused, selle koha pealt pole midagi öelda. Ja ka ilusad normaalse pikkusega ripsmed oleks väga okeid. Ma mõtlen just neid üle võlli ajajaid, keda on ka ikka meeletult meie seas.

 2. Tatoveeringute punktile vaidlen vastu. Minu jaoks on täiesti okei, kui inimene teeb omale asja, mis talle meeldib, aga millel mingit eriti diipi mõtet pole. Noh, näiteks mu oma Härra. Lasi omale teha viis täiesti naeruväärset jänest, sest need meeldisid talle, meeldivad senimaani :D Ja lisaks, paljud, isegi enamus tatoveerijaid, ei tee iial pilti lihtsalt kataloogist. Need, keda mina tean, on nõus sellega, et inimene saadab pildid, mida umbes silmas peab ja siis tehakse individuaalne kavand. Isegi joonistasin enne rasedaks jäämist omale kavandi, mõtet sel pole, aga minu jaoks on ilus, teen ära ka, kui imetamise lõpetanud olen millalgi :)

  • No mingi mõte sellel siiski on ja kui ise tegid kavandi siis enda maitse järgi. Aga ma ei saa aru nendest, kes kellegi järgi teevad neid. Kohapeal on ju kataloogid ka, kust võib välja valida. Vähemalt ma olen näinud. Mingi isikupära võiks asjal ju olla. :D

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s