Lastetoit.ee

Reede hommikul sain väikese kirja Lastetoit.ee -st. Küsiti luba Matule väike kingitus saata ja mis mul saab küll selle vastu olla? Peale väikest kirjavahetust saime kokkuleppele ning lubati pakike viia mu töö juurde. Mõned päevad pidime kannatama, sest tööl olin ma alles täna. Nüüd aga on pakk käes ja võimalus tänada selle suurepärase kingituse eest meie mõlema poolt.

p804726722

p804727522

Õnnelik Matu oma nänniga.

Pakk sisaldab igasugu head ning paremat kraami. Kusjuures kõik on Matu jaoks täiesti tundmatud, nii et saame katsetama hakata.
Esiteks siis erinevad Organix firma näputoidud. Selle firma vaarika-mustika riisikooke on Matu varem söönud ja need talle istusid väga. Pakis leidusid aga Orgaanilised krõbedad porgandipulgad, Orgaanilised õuna riisikoogid ja Orgaanilised krõbedad magusmaisi rõngad.
Siis Ella’s kitcheni Kartuli-lihavorm natukese kaneeliga, Beebitoit Mango+pirn+papaia, Beebitoit maguskartul+kõrvits+õun+mustikas ja Beebitoit Porgand+õun+pastinaak. Matu on varem erinevaid Ella’se tuubikuid söönud küll, eriti inglismaal. Seal ju ei ole normaalseid lihaga püreesid saada, kõik on ainult kana. Õnneks on Ella’sel piisavalt ka erinevaid lihaga püreesid. Aga lemmik püree muidugi oli Maasika-õuna. Seda sööks ise ka tuubide kaupa.
Siis leidus pakis veel pudel Mont Roucous vett.
Ning muidugi Goodiese Orgaaniline vaarika-õuna pehme müslibatoon ja 3 pakki orgaanilisi rosinaid. Ühe rosinapakiga tegi Matu kohe algust ja oi kuidas maitsesid!

Suur-suur aitäh Lastetoit.ee!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s