Üleskutse!

Armsad sõbrad. Kuna täna öösel juhtus Tallinnas kohutav õnnetus ning Tartu maanteel põles maha XXL Kangadzungel, siis kutsungi teid kõiki kaasa lööma ning võimalusel ostma vajalikke tarbeid Kangadzungli poodidest.
Kindlustust nende poel ei olnud ja alles äsja oli saabunud uus konteineritäis kaupa, mille väärtus ulatus kusagil 100 000 euro kanti. Ladu põles täiesti maha, pood sai tahma ning vee kahjustusi. Paraku aga riie tõmbab ju põlengu haisu kiirelt enda sisse ja sellest lahti saada on raske. Seega väga lootust pole, et kauplusepinnal olevaid kaupu kuidagi veel müüa saaks. Kahju on kohutavalt suur.

Kangadzungel on aga tõeliselt mõnusa valikuga ning väga normaalsete hindadega pood ning väga kahju oleks, kui nad peaksid lõpuks uksed sulgema, sest ei tule omadega toime. Usun, et iga ost aitab neil kiiremini uuesti jalad alla saada. Eesti oma firmasid tuleb ikkagi toetada! Seega toetagem üheskoos ning soetagem oma materjalid sealt! :)

EDIT: Ilmselt saab paljud poes olnud asjad päästa. Riiete puhul peavad plaani, et ehk saavad soodsalt maha müüa ja inimesed siis ise pesevad. Parem ikka, kui lihtsalt minema visata. Aga eks see kõik selgub siis, kui nad saavad kõik koristatud ning poes olnud kaubad kuivatatud.

2 thoughts on “Üleskutse!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s