Ootusärevus

Ma peaksin hetkel koristama ja homseks asju valmis sättima aga ilmselgelt ma ei viitsi ega taha, seega maandusin hoopis siia.

Mõnus ootusärevus on homse osas hinges. Näen vahelduseks jälle kalleid inimesi ning saan nendega veeta ühe mõnusa päeva/õhtu/öö/hommiku.. Uskumatu mõelda, et ma juba 25 saan. Hinges olen küll vist igavesti 17. Isegi poes alkoholi ostes tekib vahel tunne, et ootooot.. siis meenub, et pole ju probleemi, olen piisavalt vana küll.

Täna on keeruline päev olnud ja närvid on küll suhteliselt läbi juba. Nagu ikka siis kui mul palju teha on, korraldab Matu mulle tõelist tsirkust ning tramburaid. Ja loomulikult suutis ta kibekähku ära lõhkuda ka mu vaagna, seega sel korral jääb koogi tegemine katki. Käisime aga poes ja tõime sealt siis ühe koogikese, päris ilma ka ju ei saa. No ja muidugi otsustas Matu mu peale pool päevast karjuda, asju lõhkuda ja laiali loopida, mind peksta, kassi ahistada, trepil kõõluda ning veel umbes miljonit asja teha, et mind kindlasti ikka täiesti hulluks ajada. Praegu on küll närvid pingul nagu viiulikeeles ja ilmselt kui midagi veel peaks toimuma siis pillin nagu väike laps. Jaagup laulab küll, et head asjad juhtuvad just reedeti aga see reede küll sakib kuidagi sajaga. Ja mitte ainult minu arust, paljudel on täna olnud ikka väga mööda päev.

Õnneks nüüd Matu suigub vaikselt unne. Saan köögipoole korda teha. Homme vaja valmis saada miniviineripirukad ning salat. Lisaks lõikuda kõik snäkk lauale ja kõik see valmis sättida. No halleluuuuuja, Kaido saab palju homme Matuga mängida ning Matu une ajal muidugi ka ise abikäe ulatada. Päris üksi jääksin küll vist hätta. :)

Kohati mõtlen küll, et oli siis nüüd vaja seda pidu hakata korraldama ning korraliku augu tekitab see ka mu rahakotti. AGA see on seda väärt, arvestades fakti, et saan aega veeta just nendega keda ma tõeliselt armastan! Noh vähemalt enamustega, sest nii mõnigi on paraku teada andnud, et nad ei jõua. Kes on tööl ja kellel on teised üritused. :)

Ahjaa, täna said mulle ja Matule lennukipiletid bookitud ja 10-24 oktoober veedame me kahekesi koos väljamaal aega ning saame puhata. Oi kuidas ootan juba!

Nüüd aga kerin köögipoolele ja üritan veel natuke asjalik olla, enne kui hambad laiali üles korrusele nohisema ronin.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s