Pühapäev

Pühapäeva hommikul ärkasin veerand 9 ajal. Alla tulles oli Margit juba üleval ja jõi kohvi. Riburadapidi hakkasid ka teised ärkama. 9 ajal startisid Margit, Marek ja Karolin siit linna. Margit pidi suvepäevadele minema ning Marek ning Karolin tööle. Ma tunnen neile tõeliselt kaasa ja olen väga õnnelik ning tänulik, et nad siiski tulid.
Igatahes teistega oli meil siin mõnusalt uimane hommik. Jutustasime, pugisime mis eelmisest õhtust veel alles. Mingi hetk pakkisid Gerli ning Alvar end kokku ning läksid oma teed. Päevase bussiga sõitsid veel koju Kaur, Lily ning Anna. Lily muidugi sai veel väga viimasel hetkel üles, on alles unimüts. :) Kelli-Liisu ja Kersti jäid veel siia.

Unelesime kõik ikka mõnuga. Peale külaliste lahkumist võtsin tolmuimeja ja koristasin veidi. Ja siis hoidsid Kersti-Kelli Matul silma peal ja sain veel dušši all ära käia. Inimese tunne tuli vahelduseks peale. Peale dušši alt tulemist sõime kõhud täis, Kaido vahepeal tegi süüa. Ja siis hakkasime kaarte mängima. Alguses tavalisi kaarte ning siis võtsin siis Baila välja. Kelli esimene reaktsioon oli “Ei mingit joogimängu”. Pärast oli tema see, kes ei tahtnud enam ära lõpetada, haha. :D Alustasime ühe rummikoksiga ning peale seda lahendasime ära ka pudeli veini. Tegime kolm mängu ja kuradima lõbus oli. Matu suutis klaasitäie coca colat ka ümber ajada. Seega kaardid said ilusti sisse õnnistatud. Igatahes õhtu oli niivõrd mõnus ja lõõgastav ning selliseid võiks tihedamalt korraldada.

10616646_10202849276856910_1801495146341580231_n

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s