Nädala algus ning Isac Elliot

 

DSC_2364

Jaluta veel pääskülas ringi..

DSC_2365Esmaspäeva hommikul ärkasime taas kella kuue ajal ning sättisime ennast kella seitsme ajal uksest välja ning sõitsime linna. Ees ootas meil mõlemal taas tööpäev. Laagris kimas Kaido enda töö juurde ning mina vurasin Vana-Pääsküla bussipeatuse poole, et linna sõita. Vaade jõele oli vahepeal niivõrd lummav ning enne seda sain ka mingit soomussõidukit oma silmaga kaeda.
Bussisõit oli pikk ja tüütu. Õnneks poiss oli rahulik ja põõnas, sain mina ka rahus istuda. Sõitsime 18nega otse Viru juurde ning seal saime Terminalis Annaliisaga kokku. Andsin talle Matu üle ning sain Jüri käest Kaidole mingi vajaliku jubina. Ja siis vurasingi tööle. Päeval tulid Kersti ja Kelli ka kohvikust läbi ning tõid mu võtme ära. Ei hakanud neid nii vara üles ajama ning lubasin päevase bussida tulla neil.
Tööpäev oli nagu ikka, vahepeal sai niisama passida ning vahepeal ennast hulluks töötada. Hommik iseenesest oli vaikne aga koos Anne-Mari tulekuga tulid lõpuks kliendid ka. Marek tuli kolmveerand 9 ja siis oligi mul aeg bussile kimada.

Teisipäeval ma ei teinudki praktiliselt mitte midagi. Natuke koristasin ja ülejäänud aja lihtsalt vedelesin ja olin. Vahelduse mõttes oli lihtsalt ülimõnus vedeleda. Viimasel ajal ju jookse kogu aeg oma jalad rakku ja ei saa enam midagi nautida.

Kolmapäeval sõitsime Matuga taas linna. Sel korral aga kella 11se bussiga. Muidugi oli enne meid juba bussis üks käru ning meie peatuses tuli peale ka ratastool. Seega tükk tegemist oli, et meid kõiki ilusti ära mahutada. Lõpuks hakkama ikka saime. Teel linna sain teada, et Diana on Silinaga linnas ning saigi kiire plaan tehtud, et läheme koos lõunale. Linna jõudes kimasin kähku hobujaamast nr 6. trollile ning sellega Kristiine juurde. Sealt juba vutvut üle tee. Poolel teel sain kokku Liina ja Aroniga, kellega meil oli üks tee kohvikusse. Maandusime siis kolmekesi (Kuuekesi, kui tittesid ka arvestada) rõõmsalt Da Vinci restoranis. Ma polnudki seda kordagi varem külastanud. Eelistan bistroo tüüpi kohti, on soodsamad. Igatahes valisin välja siis grillitud kanafilee friikartuliga ja kõrvale võtsin Latte.
DSC_2366

Peab mainima, et söök ise oli väga maitsev, kuigi kartulid olid magedad. Aga tänu sellele, sai jällegi Matu ka paar friikartulit nahka panna. Hinnaklass on pisut kõrge, muidu oleks väga-väga mõnus koht. Aga vahel harva ikka on tore sisse astuda. Latte aga maitses üllatavalt hästi. Järgmisel korral peaks midagi muud proovima.
Igatahes peale lõunat Kimasid Diana-Silina edasi ning me läksime veel poodi. Mõned toidud Matule ning kimasime edasi linna. Sel korral siis otsapidi rõõmsalt Solarisse, kus ootas meid ees MEELETU rahvamass lihtsalt. Alustuseks võtsin kohvi ning rääkisin Marekiga juttu. Ja veendusin, et see on hullumaja mis seal toimub. Nimelt oli kell kuus algamas Isac Ellioti väike kontsert ja pubekaid sadas ustest ja akentest sisse. Kontsert algas alles kell 18 aga piffid olid kohal juba kell 9 hommikul.. jaa täitsa normaalne tõesti. Igatahes mida aeg edasi liikus, seda hullemaks olukord läks. Kella 17 ajal tuli ka Anne-Mari kohvile ja saime veidi juttu ajada. Ja siis saabus Gerli koos Loorega. Tahtsime ka selle kuulsa Isac Ellioti ära näha. Muidugi see kisa oli meeletu, mida need pägalikud seal tekitada suutsid. Lihtsalt kohutav. Mind ennast huvitas kolm punkti. Kas ta laulab otse, kas ta laulab otse hästi ning kuidas ta suhtleb publikuga. Minu jaoks kolm väga olulist faktorit, ei saaksin kontserdi nautida.
Igatahes kella kuue ajal tuli Isac suure kiljumise saatel lavale ja esimesena laulis kohe kõige kuulsama loo “Baby I”. Peab poisile au andma, sest ta tõesti laulis otse, laulis väga hästi ning kõigele lisaks suhtles väga palju publikuga. Kui ta ära ei tõuse ja uhkeks ei lähe (või häälemurre ei tule), siis võib sellest poisist veel asja saada. Väike pettumus oli muidugi see, et ta ainult neli laulu laulis ning minu lemmikut ei tulnudki. Sellele järgnes autogrammide jagamine ning hiljem hunnik ulguvaid teismelisi. Ja see on kohutav, millise laga need pägalikud endast maha jätsid..
Mina lahkusin Solarisest veidi peale kontserdi lõppu. Alguses muidugi käisin ka tiiru Pärlipoes aga siis läksin välja. Sel hetkel muidugi kirjutas Anna, et on teel linna ja saame kokku. Ok, tegin siis plaanid ümber ja käisin ostsin tordi ning snäkid Solarise toidupoest. Sain veel oma lemmikut, trühvlitorti! Siis käisin võtsin enda laadja Urbanist ja saime Annaga kokku. Ta võttis kohvi ning jalutasime koos ringi veel, seni kuni mõlemad bussile suundusime. Bussisõit möödus sel korral kiirelt, sest mu armas juuksur Kati tuli ka bussile ja saime mõnusalt juttu ajada.

Viimane õhtu veel 24 aastasena..

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s