Lenovo tahvelarvuti

Sain reedel lõpuks oma kaua igatsetud Lenovo tahvelarvuti kätte.

DSC_2375Praeguseks olen kasutanud seda kolm päeva ja ei saaks rohkem rahul ollagi. Läpaka avan ainult selleks, et filme/sarju vaadata või blogida. Seda ka selle pärast, et tahvlil pole hetkel veel klaviatuuri ning pika postituse saab kiiremini tehtud. Ja muidugi filme/sarju on suuremalt ekraanilt mugavam vaadata.

Igatahes tahvli aku on tõesti suurepärane. Eile hommikul võtsin laadimast ja hetkel on alles 34%. Matu on sealt multikaid vaadanud. Mina olen mänginud ja surfanud netis. Tõmmanud erinevaid äppe ja katsetanud erinevaid võimalusi. Ja tahvel ise pole selle aja jooksul välja lülitatud olnud. Ainult nö lukus. Kui ma ka korra päevas laadima peaks, oleksin ma ikkagi õnnejunnis.

Tänu 3G-le kasutan ma tahvlit tõesti igal pool, kus vaid tahtmine tekib. Ei pea otsima Wifit tikutulega taga. Tõmbasin arvutisse ka filme/multikaid ning E-raamatuid. Lisaks panin 1GB mälukaardi, mis on muusikast pungil. Heli on tahvlil tõeliselt mõnus. Isegi palju mõnusam, kui läpakal. Pilt on selge ja terav ka filmide puhul(Juhul kui film ise muidugi terav on).

Välimuselt on tegemist tõeliselt stiilse, ilusa ning mugava isendiga. Õhuke ning kerge. Tänu laiemale osale mugav käes hoida ning ei libise nii kergelt käest. Ja tänu androidile olen väga kiirelt sellega ka ära harjunud. Lihtne ja loogiline kõik. Pigem tekib nüüd raskusi telefoni haldamisega.

Ma olen vaimustuses nagu väikene laps, kes on uue mänguasja saanud. Eks näis, kuidas tal siis vastupidavus on ning mida ma mõne aja pärast arvan, kui olen saanud seda pikemalt kasutada. Hetkel ei ole küll mitte ühtegi kaebust!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s