Sünnipäev + “varandus”.

Ärkasime Matuga veidi peale kella kaheksat. Muidugi tundus see minu jaoks liiga vara ja olin täitsa uinamuina terve hommiku. Telefon aina helises ja piiksus ning FB oli teateid täis. Ilmselgelt on sünnipäev kätte jõudnud.
Igatahes mängisime Matuga veidi ja olime niisama toredad. Peale kella 10t sättisin Matu tudule ja üritasin ka ise kergelt silma looja lasta. Eriti palju ei õnnestunud, pool tunnikest vist sain tukkuda. Ikka see tore telefon, mis kogu aeg kiusama peab. Lõpuks helistas Kaido ja peale tema kõnet ärkas muidugi ka Matu ülesse. Matu siis mängis ja mina tema kõrvalt sättisin elamist valmis ning koristasin. Matu teisest otsast üritas muidugi elamist sassi tagasi ajada. Aga uni oli mul jätkuvalt meeletult suur.

Kella kolme ajal lõpuks tuli Matul uuesti uneaeg ja kui tema magama panin, kerisin koos Tootsiga ise ka uuesti kerra. Magada sain isegi ca 2h. Siis helistas Kaido taas ning ajas mind üles. Vedasin end siis alla, et poenimekiri talle koostada. Muidugi tegi ka Matu klõps silmad lahti, kui ma alla jõudsin. Kaidole nimekiri antud, siis sain edasi asjatada. Käisin veel kiirelt pesus ja sättisin Matu riidesse. Tegin kiirelt salati valmis ja panin lauale asju valmis.

19:30 olid külalised kohal. Mis paneb imestama, et kõik külalised tulidki õigeaegselt ja ühel ajal. Kohalikud naabrid korraga ning kui nemad ära olid õnnitlenud, jõudsid kohale ka Kati koos mehega, kes elavad siit veidi maad eemal, kuigi ka samas külas. Külalised sättisid end paika ja ma kiirelt võtsin hakkisin veel kurgi ning paprikad lauale snäkiks ja tegin morsi. Siis lõpuks saabus ka mu kallis mees kohale.

Igatahes pidu oli väga-väga tore ja ma tundsin ennast selles seltskonnas lihtsalt imetoredasti. Matul oli ka teiste lastega jälle tore mängida. Õhtu oli täis nalja ja naeru ning sain oma ilusa juubeli puhul ka Martini Astit juua ning Trühvlitorti süüa, mis on mu üks suur lemmik. Kati läks koos Oleviga veidi varem minema ning ülejäänud naabrid kõik koos kell 10 õhtul. See on see elu, kui sind ümbritsevad väikeste laste emad või rasedad. Plus muidugi paar inimest pidid reedel veel tööle ka minema. Aga mul oli tõeliselt kvaliteetne õhtu!
Kui rääkida nüüd üleüldiselt, et kuidas end tunnen ja kas on vanem tunne ka siis ei. Tunne on jätkuvalt selline, nagu oleksin 17 ja pool. Juba viimased väga mitu aastat. Eks näis, kui kaua selline tunne kestab. Vanus on siiski vaid number, loeb ju see, kuidas sa hinges ennast tunned. Mina tunnen end igatahes noore ning elujõulisena!

DSC_2368
Rääkides kingitustest, siis ma sain nii palju imeilusaid lilli ning hunnik maiustusi. Lisaks siis ümbrikutele-kaartidele, mida ma ise soovisin. Tore on näha, et inimesed teavad mis mulle meeldib. Ehk siis kõik maiutused mis toodi, on väga minulikud. Eriti Anna ja Lily toodud Milka shokolaad, mis on minu üks vaieldamatu lemmik! Väga armas ja meelde jääv on ka Gerli-Alvari-Karolini kingitus, kes otsustasid ümbriku asemel väikese kingikoti sentidega täita + lisaks kommikarp õnnitlusega. Väga-väga armas ja omanäoline kingitus lihtsalt. Ja siis muidugi Margit, kes mulle suure üllatuse tegi ning lisaks endale ka kommikarbi, veinipudeli ning ümbriku tõi. Ja armas Kati, kes mulle selle ilusa puidust roosiga karbi tõi. Karp on tema enda kaunistatud ka, st roos karbile on tema enda kätega valmistatud. Ja Kaido, kes tõi mulle roosad Gerberad ja Monopoly + käsitööküünla + shampooni tõi. Ma olen ammu Monopoly tahtnud, ning nüüd on see mul olemas. No ja küünlad on minu puhul alati ju kindel valik, sest ma olen täielik sõltlane.
Ja muidugi tänu kõigile oma imelistele sõpradele sain ma oma väikese unistuse täita ning ümbrikute sisu eest soetada tahvelarvuti.

Ma olen üks kuradi õnnelik tüdruk, sest mul on lihtsalt fantastilised sõbrad ning sõbrannad. Suur-suur aitäh teile kõigile ning kohtume juba järgmisel aastal :)

Lenovo Yoga 10.1 hõbe_1

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s