Mida poisile kinkida?

Nuputasin siin juba viimase tunni, et mida siis poisile esimeseks sünnipäevaks võiks kinkida. Planeerin vaikselt poisi sünnipäeva ja külalised juba on huvi tundnud, mida kinkida võiks. Igasugu pudi-padi on tal niivõrd palju juba, seega nuputasin selliseid korralikumaid ja suuremaid asju, millest võiks rõõmu olla ning mis võiks kasulikuks osutuda. Nii palju suutsin hetkel siis välja mõelda :

Fotor090910463

Esiteks siis Matuga tõukeauto. Muidugi oleks rõõmu ükskõik millisest peale istutavast autost, mida ka enda ees lükata saab. Aga vahva oleks, kui Matul oleks Matuga tõukeauto. :) Müügil on see näiteks Karupoeg Puhhis.

Teiseks siis hüppeloom, millest oleks Matul kindlasti palju rõõmu. Jällegi oleks vahva ükskõik millist hüppelooma saada aga jänkud on meie lemmikud(Ok, mis seal salata, minu lemmikud eelkõige).

Siis Matu oleks kindlasti väga õnnelik kiikhobuse üle, sest ta lihtsalt jumaldab kiikumist. Muidugi sobiksid ka teised kiikhobused aga selline retro tüüpi on ju kõige vahvam ja selle pärast otsustasin just selle välja tuua.

Muidugi Laulukoer on ju ka must have mänguasi. Matule pehmed elukad meeldivad ja see koer on lihtsalt väga vahva. Seega oleks vahva seda ka omada.

No ja see Sinine peitust mängiv Jojo jänes on lihtsalt nii muhe mänguasi. Olen seda ka müügil poodides näinud aga netist hetkel ei suutnudki leida, kus seda konkreetselt oleks. Tean, et Juku mänguasjapoes on see müügil olnud aga neil ei ole ju e-poodi.

Ja kuna Matul on neid mänguasju juba niivõrd palju, siis oleks hädasti vaja ka mänguasjakasti.

Mida te olete oma lastele esimeseks sünnipäevaks kinkinud või kingite? :)

7 thoughts on “Mida poisile kinkida?

  1. Meie kinkisime esimeseks sünnaks kiikuva kiisu, selle -http://b-lekmer.r.worldssl.net/1016865/productmanMeasurement465x500/teddykompaniet-diinglisar-gungdjur-katt.jpg. Huvi hakkas ta selle vastu tundma 1,5-eselt. 1 aastasele sõbrale kinkisime aga auto millele sai peale istuda. Ta sain neid 3 tükki veel :D. Ja see Matu auto on ka neil olemas, teeb kohutavat häält ja üldse vait ei jää, kui ma neil külas käin, siis peidan alati selle eluka salaja kapi taha :D
    Hüppeloom on ka lahe asi, meie tirtsule kingiti see ka ja rõõmu on sellest oi kui palju :)

  2. Ergo sai pealeistutava Toomase rongi mu mälus. See küll ka laulab, aga põhimõtteliselt saad kinni ka panna. Viskab palle ka välja kui patareid täis on ja kuna Ergole on nüüd Toomase rongi hullus peale tulnud, siis see on saanud üheks lemmikuks mänguasjaks :D

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s