Diip

Kolmapäeval linnas olles otsustasin lõpuks kätte võtta ja külastada lõpuks kurikuulsat DIIP restorani. Olin sinna tegelikult ammu juba tahtnud minna aga küll ei olnud aega või siis oli kellaaeg liiga varajane.

Tegelikult mul ei olnudki kõht nii väga tühi aga Matu oli peale ärkamist näljane. Ja kuna ma tean, et see pidi lastesõbralik koht olema siis eeldasin, et küllap me midagi sobilikku menüüst ka leiame, mida Matu oleks nõus sööma. Kui vankriga sisse hakkasin manööverdama, tõttas üks teenindajatest kohe appi ning avas ukse. Sättisin meid mängunurga juurde ja kohe toodi menüü ning tutvustati ka päevatoitu.

Alustuseks panin Matu mängunurka mängima, et saaksin ise rahulikult menüüd uurida ja tema vahelduseks end sirutada. Minu poolsed kiidusõnad mängunurga tegijale! Seal leidus tegevust ikka igas vanuses lastele. Nukumaja, autod, pusled, motoorikakeskus, kiikhobune, pehmed mänguasjad, raamatud.. Matu oli lausa hirmus rahul, nii palju uut ja huvitavat.

IMG_20141001_140733

 

Seni kuni Matu mängis, tutvusin mina menüüga. Kuna kõht eriti tühi ei olnud, otsustasin võtta lastemenüüst Kalasupi ning lihapallid kartulipüreega. Ja endale loomulikult ühe latte. Latte jõudis minuni üllatavalt kiirelt ja veelgi suurem üllatus oli minu jaoks, et ta niivõrd suures tassis oli. Ja kohvi maitses hästi, selline pehme ja mõnus.

IMG_20141001_141030

Vahepeal käis Matu muidugi jälle minu juures ja siis läks tagasi mängima. Leidsin nurga tagant ka väga mõnusa puidust lastetooli, kus Matu hea meelega istus söömise ajal. Siis toodi lauda kauss, mille sees oli leivaviil, saiaviil ja väikese kausikese sees mingi võimäärde moodi asi. Jällegi meeldivalt üllatunud, sest enamustes kohtades ei saa sa leiva peale midagi määrida. Ja siis toodi lusikas-nuga-kahvel ning teenindaja pakkus lapse jaoks väikest kahvlit ning teelusikat ka. Meile piisas teelusikast. Ja siis toodi lauda toidud. Teenindaja veel vabandas, et kogemata sai supitaldrik liiga täis ning hoiatas, et ettevaatlik oleksin.

 

DSC_2494

Igatahes WAU! No tõeliselt-tõeliselt maitsvad toidud ja Matu lausa mõmises. Nii tore, et ma saan ka oma aastasele väljas käies muud pakkuda, kui friikartuleid. Supp oli mõnusalt kerge ja sobilik lapsele. Vähe komponente aga see eest kala oli seal sees küll ohtalt. Ehk siis ehtne KALASUPP mitte kalamaitseline supp. Ja lihapallid püreega olid lihtsalt jumalikud. Jagasime Matuga sõbralikult toitu ja saime mõlemad kõhud täis. Ja kui söödud, siis Matu läks ja mängis veel mängunurgas, kuni mina oma lattet nautisin.

Enne lahkumist külastasin ka wc-d ja sain veelgi üllatuse osaliseks. Sest lisaks väga mõnusale mähkimislauale olid seal kasti sees ka veel uued mähkmed. Aga meil oli enda oma olemas ja kasutasime seda. Igatahes hea teada, et juhul kui peaks häda käes olema siis on seal olemas.

Ma olen hetkel veendunud, et see on parim koht tallinnas, kus lastega lõunastamas käia!

 

2 thoughts on “Diip

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s