Uued crocsid

Kes mäletab, siis ma millalgi kirjutasin postituse sellest, kuidas ma fännan crocse. Ühel ilusal päeval sain ma aga kirja ühelt toredalt noormehelt nimega Kaimo. Nimelt olid nad minu toredat postitust crocsidest lugenud ja tahtsid tänutäheks mulle väikese kingituse teha. Ja tahtsid mulle kinkida mõlemad, nii need baleriinad kui ka plätud, mida ma väga ihaldanud olin. No mis mul saaks selle vastu küll olla?

Niisiis saime peale väikest kirjavahetust kokkuleppele. Baleriinad on olemas, küll aga kahjuks valged otsas aga andis valida, kas soovin musti või kuldseid. Plätusid kahjuks kohe olemas ei olnud ja küsis, kas olen nõus veidi ootama, nad telliksid siis valged ja minu numbri. Muidugi olen nõus ootama, hetkel plätuga nagunii ei käi. Läks mõnda aega mööda, kui sain uue kirja vabandusega, et plätud ei ole ikka kohale jõudnud. Ta tahtis mulle saata korraga mõlemad jalanõud aga kuna ei ole kohale jõudnud siis kirjutas, et tahaks baleriinadki minuni juba ära toimetada. Saime siis kokkuleppele, et toimetab need mustad baleriinad mulle Solarise Crocsi esindusse ja saan need siis sealt kätte. Jäin ootama teadet, millal järele võin minna.

Läks veel nädalake mööda ja sain kirja, et mu papud ootavad mind nüüd solarises. Küll aga üllatusena sain teada, et pika ooteaja tõttu ootavad mind seal lausa kaks paari papusid, nii mustad kui kuldsed baleriinad. No kas saaks olla veel õnnelikum, kui mina? :) Kolmapäeval käisin tiiru solarises ja sain oma iludused kätte. Hetkel olen inglismaal ja loomulikult tulin siia juba oma uute mustade nunnudega.

crocsid

Suur-Suur aitäh Becool.ee suurepärase kingituse eest! :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s