New staff

Nagu ikka, oleme me siin nädala jooksul kokku ostnud juba terve hunniku igasuguseid asju. Eelkõige muidugi Matule riideid. Kuna mu isa oli mõnda aega kodune ja nüüd käib jälle tööl, siis tahtis ta esimest korda oma lapselapsele päris enda palgast asju osta. Alguses tahtis võtta Timberlandist 60 naelase jope aga suutsin ta ümber veenda. Suundusime siis hoopis H&M-i, kust saime terve hunniku imeilusaid riideid, hunnik läks kokku maksma ca 80 naela. No palju parem tulemus. Lisaks võtsime siis Asdast hiljem hunniku uusi bodysid ka, sest ta on suutnud enamus ära rikkuda toiduga.

Fotor01016190629

Kogu staff on H&M-ist. Mõnus soe jope, kaks mõnusat pehmet pusa, kikilipsuga body (Matul oli selline pisemana. Nüüd sai siis suurema ka), lakkkingad ning pidulik komplekt.

Fotor01016192618

Pluus vestiga on pärit H&M-ist. Bodyd Asdast.

Lisaks on juba kasutuses lumememme pehmed karvased sussid, mille leidsime Nextist. Ja ASDA-st mõnusad õhukesed kodused püksid. Ja siis on vanaema-vanaisa muidugi ostnud erinevaid mänguasju. Kaks puldiautot (Mis pakuvad rohkem rõõmu meile, sest tema puldiga veel sõita  ei oska :D ), järel veetav käru suurte legoklotsidega ning peale istutav rong. Ja siis mängutelefon, mida talle meeldib loopida.

416vrCn0GxL

Enamus suured mänguasjad jäävad siia, saab ka õe pisike tütar mängida, kui suuremaks kasvab. Ja on Matul mänguasjad olemas, kui me järgmine kord tuleme.

Endale skoorisin ühe ülimõnusa pika kampsuni, mida retuusidega nt kanda. Ja mõnusa pehme roosa öökomplekti. Nipet-näpet veel aga need ei vääri mainimist. Ostsin ka imeilusa kleidi nextist aga kuna seal ei olnud proovimiskabiine, siis kodus selgus, et see ei istugi üldse hästi. Seega pean selle kas maha müüma või poodi tagasi viima.

Ma arrrrrrmastan inglismaal poode :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s