Tears..

Peaksin praegu magama, sest 3h pärast pean juba ärkama ja lennujaama poole hakkama liikuma. 2 nädalat on läinud ülihelikiirusel ja ongi aeg taas oma pere jätta ja koju naasta. Ja see on kohutav, mida ma iga kord siit lahkudes tunnen. Hing kistakse imepisikesteks kildudeks ja võimatu on pisardamist jätta.

Kallil õel oli täna sünnipäev. Sain üle väga pika aja taas temaga koos tema sünnipäeva veeta. Kohati tegi see mind rõõmsaks ja samas ka kurvaks, sest teadsin, et need on jälle viimased ühised tunnid. Ja millal taas kohtume, ei tea. Ja tema imepisike armas 3 kuune tütar.. nii haiget teeb, et ma ei saa tema kasvamist näha ja teda hellitada ja hoida.

Ja tema suur tütar Melany. See on müstika, kui lähedased me temaga oleme ja kuidas ta minu lahkumist iga kord läbi elab. Ja mina niisamuti. Pean teda ikka oma esimeseks lapseks ja olen väga suurt rolli mänginud tema üles kasvatamises. Ja nii kuradima raske on elada temast nii kaugel ja mitte saada osa kõikidest tema saavutustest ja muredest/rõõmudest. Käisime täna jalgratastega sõitmas.. tahaksin temaga iga jumala päev seda korrata! Tahaksin temaga rääkida, filme vaadata, koos raamatuid lugeda, lauamänge mängida ja palju muudki teha. Nii kuradima palju armastan teda, et võimatu on mitte nutta. Tahaks lihtsalt selle hingevalu endast välja karjuda.

No ja ema ning isa.. Ilmselgelt on liiga vähe neid 2x aastas vaid näha..

Pakkisime mu kohvrid-kotid kuidagi kokku. Nüüd vaid hambahari ja öösärk vist lisamata. Ema tuleb hommikul lennujaama kaasa. Eestis saan paar tundi lennujaamas niisama tsillida, kuni Kaido järele saab tulla. Lapsega saab see üksi fantastiline olema. Ca 2,5h saab magada veel, peaks üritama siiski silma korraks looja lasta. Üldse ju ei taha :(

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s