Rate pärlid

Mulle kohe hirmsasti meeldivad erinevad tag-id. Sel korral noppisin üles tag-i, kus peaksin oma paremaid “reidikaid” teiega jagama.

Kolasin siis mööda arvutit ringi ja tabasin end mõttelt, et mul on neid pilte seal ikka hirmus palju olnud aja jooksul. Registreerisin ma enda konto 10 Septembril 2003 ja see sama konto on mul siiani avatud. Ja vahepeal oli vaja mitu korda nädalas ikka uusi pilte lisada. Mingi aeg sain isegi mõnda aega moderaatori “ametikohta” nautida. Kuigi see polnud reaalselt midagi eriti ägedat, siis pubeka jaoks oli see rate hiilgeaegadel ikka kõva sõna. :D

Igatahes panen siia siis väikese valiku erinevaid pilte, mis läbi aegade mu ankeeti kaunistanud on.

See oli üks esimesi "fotosessioone" sõbrannaga. Pildil kujutan siis enda arust kurja võõrasema. :D

See oli üks esimesi “fotosessioone” sõbrannaga. Pildil kujutan siis enda arust kurja võõrasema. :D

Et ikka võimalikult ägedad pildid tuleks, oli vaja ka seelikuga õunapuu otsa vahepeal ronida. Pildi pealkirjaks oligi "Vanaema õunapuu otsas".

Et ikka võimalikult ägedad pildid tuleks, oli vaja ka seelikuga õunapuu otsa vahepeal ronida. Pildi pealkirjaks oligi “Vanaema õunapuu otsas”.

Tüüpiline "äge" mõtlik pilt.

Tüüpiline “äge” mõtlik pilt.

02316536e277

Ma parem ei hakka kommenteerimagi…

Periood, kus kandsin enamuses musta värvi riideid. Kuigi mantel oli mul näiteks täiesti punane. Nii palju võin enda kaitseks öelda, et ei istunud lumehange poseerimiseks. Käisin saunamajas toimuval sünnipäeval ja käisime end vahepeal väljas jahutamas. Siis tekkis idee "ägedaid" reidikaid ka teha.

Periood, kus kandsin enamuses musta värvi riideid. Kuigi mantel oli mul näiteks täiesti punane. Nii palju võin enda kaitseks öelda, et ei istunud lumehange poseerimiseks. Käisin saunamajas toimuval sünnipäeval ja käisime end vahepeal väljas jahutamas. Siis tekkis idee “ägedaid” reidikaid ka teha.

Selle pildi juurde kirjutasin ise eriti "diibi" luuletuse selle kohta, kuidas ma olen sisimas veel nõnda pisike ja habras tütarlaps. Siia parem seda lisama ei hakka :D

Selle pildi juurde kirjutasin ise eriti “diibi” luuletuse selle kohta, kuidas ma olen sisimas veel nõnda pisike ja habras tütarlaps. Siia parem seda lisama ei hakka :D

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sõbrannaga väike "reidikate" õhtu. Ehk tegi mulle meigi ning siis järgnes sellele "väike" fotosessioon.

Sõbrannaga väike “reidikate” õhtu. Ehk tegi mulle meigi ning siis järgnes sellele “väike” fotosessioon.

Ma olen sellesse pilti salaja siiani natuke armunud. Selle inimesega lihtsalt on miljon imelist mälestust ja seetõttu on see pilt siiani ka minu kontol veel säilinud. "Teeme nunnu sõbrapilti" fotosessioon seega. :)

Ma olen sellesse pilti salaja siiani natuke armunud. Selle inimesega lihtsalt on miljon imelist mälestust ja seetõttu on see pilt siiani ka minu kontol veel säilinud. “Teeme nunnu sõbrapildi” fotosessioon seega. :)

ninnukas

Ilmselgelt püüdsin erilistesse pääseda “originaalsusega” :D

Selle pildiga saime me mõlemad korraga isegi toppi ning vallutasime esikohad. Päris äge oli pealehel kahte samasugust pilti kõrvuti vaadata. Igatahes seegi on vaid 1 pilt suurest fotosessioonist.

Selle pildiga saime me mõlemad korraga isegi toppi ning vallutasime esikohad. Päris äge oli pealehel kahte samasugust pilti kõrvuti vaadata. Igatahes seegi on vaid 1 pilt suurest fotosessioonist.

Tegime sõbrannadega väikese "Viru piffide" fotosessiooni. Ehk siis mõnitavalt hull meik näkku, pardilõustad ette ja üritasime olla eriti änksad viru chillarid.. seda küll ühikatoas. :D

Tegime sõbrannadega väikese “Viru piffide” fotosessiooni. Ehk siis mõnitavalt hull meik näkku, pardilõustad ette ja üritasime olla eriti änksad viru chillarid.. seda küll ühikatoas. :D

"Mina niisama pulgakommi söömas"

“Mina niisama pulgakommi söömas”

Pildike taaskord suurest fotosessioonist aga see pilt on tõesti ajuvabalt meeldejääv ja kõneainet pakkuv. Ja on nii ühel, kui ka teisel mitmeid kordi siin ja seal üleval olnud.

Pildike taaskord suurest fotosessioonist aga see pilt on tõesti ajuvabalt meeldejääv ja kõneainet pakkuv. Ja on nii ühel, kui ka teisel mitmeid kordi siin ja seal üleval olnud.

"Mina niisama nunnu olemas"

“Mina niisama nunnu olemas”

"Pikksukk Pipi mina.." Ehk siis väike näide sellest, mis igavuse korral juhtuda võib.

“Pikksukk Pipi mina..” Ehk siis väike näide sellest, mis igavuse korral juhtuda võib.

1e393200792

 

4

 

Siin on siis väike valik minu “reidikatest”. Eks neid pildistamisi ja pilte ole teisigi aga paratamatult ei suuda ma kõiki neid siia üles panna.

Keegi veel julgeb enda omasid maailmaga jagada? :)

 

2 thoughts on “Rate pärlid

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s