Sügisene wishlist

Fotor111101324

Mantel : Halens, Saapad : Crocs ning kott : River Island

Talv on kohe ukse ees ja nagu ikka, pole mul mitte midagi selga panna. Mul on hädasti vaja pikemat jopet/mantlit, saapaid ning uut kotti. Seega olen tasapisi siin ja seal ringi vaadanud ning üritanud välja mõelda, milliseid asju ma endale üldse sooviksin.

1. Esimesena leidsin Halensist päris mõnusa roosa talvemantli, mis tagasiside järgi tundub küll mõnusalt soe olevat. Valikus on ka valge ning must. Aga valge määrdub ülikiirelt ning must on liiga sünge.
2. Teisena olen ma tegelikult juba pikemat aega piilunud taaskord Crocse. Mis ma teha saan, et need jalanõud mulle tõesti hullupööra meeldivad. Siiani piirdus asi vaid piilumisega aga kui sain Ülemistes lõpuks neid iludusi jalga proovida, siis olin müüdud ka. Meie eesti kliimasse ideaalsed ning sobivad erinevate riietustega ideaalselt. Proovisin seal ka neid saapaid. Olid jalas väga mõnusad ja ilusad aga esimesed meeldivad siiski rohkem. Esimesed tunduvad naiselikumad, teised pisut sportlikumad. Nüüd ootan, ehk tuleb millalgi mõni soodukas, siis saab ära krabada :)
3. Kolmandaks on mul käekott täiesti läbi omadega. Juba inglismaal jäi mulle silma see kott. Minu õnneks avas River Island alles eelmisel kuul oma esimese poe ka eestis. Seal on tõeliselt ilusaid kotte ning mis seal salata, sealt leiab ka imeilusaid riideesemeid.

Nüüd siis peabki hakkama vaatama, millal vajalikud asjad ära osta saan. Vähemalt on enamvähem teada mida soovin. :)
Ahjaa, kui kellelgi kodus “Harry Potter ja segavereline prints” (raamat) vedeleb, ning sellest lahti soovib saada, siis mu postkast on avatud. Lisaks kõigele võtan hea meelega vastu ka Darja Dontsova iroonilised kriminullid. :)

2 thoughts on “Sügisene wishlist

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s