Vanad head seriaalid

Viimasel ajal ei saa kohe kuidagi mahti, et blogisse midagi kirjutada. Nimelt olin siin kerges sõltuvuses ja vaatasin hommikust poole ööni igal vabal hetkel The Nannyt. No kõik ju mäletavad seda mõnusat seriaali? Mõtlesingi siin meenutada mõnda eriti mõnusat vana seriaali, millest me kõik ilmselt kuulnud/näinud oleme.

Sabina,_Harvey,_Valerie,_Libby

Sabrina The Teenage Witch

Aasta esimeses pooles vaatasin ära kõik Sabrina hooajad. No teate küll, seriaal teismelisest nõiast ja tema viperustest. Suhted Harvey ja sõpradega. Erinevad probleemid tädidega. Minu arust siiski õpetlik ka mingil määral. Paneb mõtlema, kuidas ise nendes olukordades hakkama saada. Üritab head aga välja kukub ikka jama. Igatahes kui vaatama hakata siis pidama ei saa.

The-Nanny-the-nanny-32127530-1595-1077

The Nanny

Teisena võtsin ette “The Nanny”, mis on lihtsalt fantastiliselt hea sari. Ajab südamest naerma, paneb pisardama ja pidevalt pinge sees, et mis nüüd siis saab. Kuigi enamus asjad on ette aimatavad, siis sellegi poolest on see üks kuradi mõnus sari. Viimased hooajad said paari päevaga vaadatud, täiesti märkamatult.

alf

ALF

Nüüd on plaanis ära vaadata kõik ALF-i hooajad. Kunagi sai seda koos perega vaadatud, omamoodi traditsioon. ALF ehk Alien Life Form. Karvane tulnukas, kes satub ühte perekonda elama peale alla kukkumist. Igas osas üritab kassi nahka panna ning korraldab sigadusi. Mul oli kunagi isegi enda karvane ALF olemas aga ma ei tea, kuhu see kadus. Hea meelega muretseks Matule ka ühe, kui vaid teaks, kust saada.

Muidugi on veel järjekorras paar seriaali, mille tahaks otsast lõpuni jutti ära vaadata. Full House, Home Improvement, 7th Heaven..

109047-full-house-full-house
HOME IMPROVEMENT CAST

7th-Heaven-Cast-Reunion
Muidugi ära märkimist väärivad ka kaks ülihead vana sarja, ehk siis Sõbrad ja Tuvikesed. Klassikaliselt mõnusad ning siganaljakad.

28c79aac89f44f2dcf865ab8c03a4201
Married-With-Children-Cast

Mäletate neid seriaale veel? Oskate omalt poolt veel lisada mõne nimekirja, mida võiks vaadata?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s