Väike Pärl otsib kodu!

Eile õhtul otsustas üks väike valge emane kassipoeg, et nüüd tuleb tema mulle tuppa ja enam välja ei lähe. Mis mul siis muud üle jäi, kui enda kõuts magamistuppa kinni panna ning väikesele valgele preilile süüa anda. Muidugi ta eile oli kartlik ja ronis kapi taha peitu aga ööga sai julgemaks ning tuli välja sööma ning lähedust otsima.

Seega kodu otsib imearmas umbes kolme kuune emane kassipoeg. Muidu valge (vajab pesu, mõnda aega väljas olnud ja see on oma töö teinud), pealael on must laik ja saba on halli/musta-valge kirju. Seikles siin majade vahel teiste sõnul juba paar nädalat, varem koos tumedakirju kassipojaga, keda nüüd märgata pole enam olnud. Ümbruskonnas kellelgi kassipoegi pole ja pole otsima hakatud, seega kahtlustan, et nad on autoga siia kanti toodud ja maha jäetud. Igatahes kassike on kindlasti kodust pärit, metsik ta ei ole. Pisut arglik aga kui rahulikult võtta, siis ronib ise ka sülle ja tahab meeletult lähedust ja pai. Paitades hakkab end vastu hõõruma, kätt lakkuma ning hoolega nurruma. Liivakasti tunnistab ja sööb nii krõbinaid, konservi kui viinerit hea isuga.

Kahjuks enda juurde jätta ei saa ja kiisu vajab kiirelt (hoiu)kodu. Enda kõuts ei lepi ühegi teise kassi ega koeraga ja igavesti teda magamistoas ka kinni hoida ei saa. Ehk siis kas on keegi, kes tahaks endale valget kiisupreilit? Näha on, et temast saab imearmsa lemmiklooma, kes igal võimalusel sülle ronib ja kaissu poeb ning siis suurest mõnust nurru lööb.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s