Sõbralt sõbrale

Käisin eile esimest korda huvi pärast tiiru Magistrali “Sõbralt sõbrale” poes. Uskumatu, kui palju ägedaid asju sealt võib leida. Kuigi komisjonipoodidest meeldib mulle kõige enam ilmselt siiski Magda.

Igatahes oleksin sealt hea meelega koju toonud ka mõned toolid ja riiulid. Uskumatu, kui palju erinevaid toole ühte poodi mahub. Paraku suurt raamaturiiulit vankri alla väga ei mahuta, seega tuli leppida väiksemate asjadega. Matu sai endale ühe pusle moodi moodustise ning mina 2 paari kõrvarõngaid.

Pusle
Minu arust see puidust pusle on lihtsalt niivõrd lahe ja ainulaadne. Käsitsi maalitud ning mänguasjapoodidest sellist juba ei leia. Ehk siis põhja on joonistatud loomalapsed ning eraldi tükkidele täiskasvanud loomad. Laps peab siis kokku viima, mis kuhu läheb. Tükkidele on taha kirjutatud ka loomade nimed, kahjuks aga sellises keeles, mida mina ei tunne (Tegin nüüd kiire google translate-i tuuri ja sain targemaks, tegemist on rootsi keelega. Ja pusle nimeks siis “Meie lemmikloomad”). Hinnaks ainult 2,5 eurot. Igatahes Matule see meeldis ja mängis sellega eile õhtul tükk aega.

Kõrvarõngad

Endale leidsin 2 paari kõrvarõngaid. Küll aga ei soetanud ma neid kandmiseks, vaid plaanin need laiali lammutada ja neist midagi hoopis muud valmis meisterdada. Pealegi on need hiiiiigelpikad ja väikese lapsega ei tuleks selliste kandmine kõne allagi. Hind kokku 4,5 euri.

Igatahes veendusin taaskord, et komisjonipoodides tasub käia :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s