Candelina style

Ma olen juba tükk aega tahtnud kirjutada sellisest toredast eesti firmast nagu Candelina style, mis teeb lihtsalt IMELISI pitsilisi küünlaid.

Esimest korda õnnestus mul Candelina Style küünlaid näha 2013 jõululaadal Orus. Meie letid sattusid laadal kõrvuti ning sain terve päeva neid imelisi käsitööküünlaid imetleda. Muidugi haarasin ka endaga 2 tükki sealt laadalt kaasa. Imelise punase küünla, millel külgedel süda, mis läks vanaema kingikotti. Ja endale jõululauale imeilusa roosa valge äärega küünla, mida olen siiani erilisematel puhkudel ikka põletanud. Ja oh kui soe inimene on nende imeliste küünalte meister Kristina!

Teist korda õnnestus Kristinat ning tema imelisi küünlaid kohata septembris. Sel korral tõin endaga taas koju 2 küünalt. Valituks osutusid keskmise suurusega punane küünal, millel imeilus valge pitsiline äär. Ja suur üleni punane küünal, jagub taas kauemaks küünlasoojust koju.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Kristina käest saab osta nii valmis tooteid, kui soovi korral tellida endale sobivas suuruses ja värvitoonis küünlaid.

Valikus on erinevad Disainküünlad, mis on erinevas värvitoonis ning mõned ka lõhnastatud.
Ja pulmaküünlad, mis tehakse täpselt vastavalt kliendi soovile ning värvile ja on minu silmis lihtsalt fantastiliselt ilusad! Minu pulmas on kindlasti ka Candelina style küünlad kunagi laudadel. :)

Eriti tore on aga see, et meil kõigil on võimalus ka ise Kristina käe all õppida küünlaid tegema. Ehk siis armas Kristina korraldab õpitubasid, millest kõik saavad osa võtta ning ära õppida, kuidas imeilusaid küünlaid teha. Nii endale lauale, kui ka näiteks kingituseks.

Facebook : Candelina Style küünlad
Koduleht: Candelina.ee

Praegu on hea aeg nt jõululauale imeline küünal tellida ;)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s