Crocs ikka armastab mind :)

Ma olin juba ammu piilunud neid saapaid, käisin isegi neid Ülemistes proovimas ja armusin täielikult. Paraku aga hind on neil krõbe ja kohe kuidagi ei raatsinud seda raha magama panna.

Eelmisel nädalal otsustasin aga, et muud ei jää üle ja peab ikka ära ostma. DSC_2718Talv ukse ees ja korralikke saapaid ei ole. Lörtsi ja sulaga on Uggi laadsetega kohe jalad märjad ja haigus kallal. Seega pidin saama endale korralikult saapad, mis on ka veekindlad. Kõigile kriteeriumitele vastasid need saapad aga ideaalselt ja leidsin, et on õige aeg see investeering ära teha.

Kodulehel ootas mind aga paha üllatus, minu number on otsa saanud. Viimases lootuses võtsin kätte ja kirjutasin Crocsi, et ehk on neil kusagil laos/poes veel minu number olemas, või ehk on võimalus neil see tellida. Peale väikest kirjavahetust sain teada, et Ülemistes on üks paar minu number musti saapaid veel olemas ja need broneeriti mulle. Lisaks otsustasid nad mulle üllatuse teha ning need saapad mulle kinkida. Ehk siis imeline esimene jõulukink tuli nende poolt.

Esmaspäeval külastasin Ülemiste poodi ning sain oma saapad kätte. Ja nad tõesti on IMELISED. Panin need kohe jalga. Nad on niivõrd kerged ja jalas nii mõnusad. Selline tunne, nagu sussidega kõnniks ringi. Lörtsi sadas ja ise olin läbimärg õhtuks aga jalad olid kuivad ja soojad.

Suur-suur aitäh taaskord Crocsile imetoreda kingituse eest! Nüüd on mu jalad soojas ja kuivad ning talv võib minu poolest tulla. :)

DSC_2720

2 thoughts on “Crocs ikka armastab mind :)

  1. Hei Siki! Kas sa tead, milline saadaolevatest mudelitest võiks samadele kriteeriumidele vastata? Ja kas jäid nende saabastega sama rahulolevaks talve lõpuni? Kuidas nendega libedaga käia oli?

    Parimate tervitustega,
    Inga

  2. Hei! Kohe vastata ei oska aga võin varsti valiku üle vaadata ja sulle teada anda.
    Mina jäin nendega väga-väga rahule. Ei olnud külm, ei olnud märg ja niivõrd mugavad igas olukorras. Ja ideaalses seisus, seega kannan ka järgmine talv neid edasi. Päris kiilasjääl oli veidi libe küll aga kui vähegi krobelisem pind, ei olnud mingit muret. :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s