Detsembri jutunurk

Me Matuga oleme juba pikemat aega siin tõbised. Matu jäi esimest korda haigeks juba 21 November. Öö möödus rahutult ja hommikul ärkas esimest korda palavikuga. Ja kui temal juba parem hakkas, tekkis minul nohu. 3 päeva oli palavikuvaba, siis jälle 1 päeva palavikus ja siis oli korras. Nädal hiljem jäi Matu muidugi uuesti haigeks. Taaskord palavik ja oksendas siin vastu ööd mitmeid kordi. Õnneks hommikul ärgates oli kõik see minevik ja laps terve. Ainult nohupoiss on natukene kiusamas. No ja muidugi jäin ka mina eelmine neljapäev Matuga uuesti haigeks. Küll aga ei piirdunud minu haigus ühe päevaga. Paar päeva oli juba kurk valus olnud ja neljapäeval lõi palaviku ka üles, Viimati oli palavik mul üle aasta tagasi sünnitusmajas, seega enesetunne oli päris kohutav. Palavik ja kurguvalu andsid pühapäeval järele, kurguvalu võttis kaasa ka minu hääle. Seega olin nädala alguses nagu vana kraaksuv tatise ninaga vares, päris kohutav.

Esmaspäeval linnas käies sain muidugi külma peale, mis tähendas köha lisandumist muudele hädadele. Hetkel õnneks hääl juba pooleldi tagasi ja nohu tõmbub ka vaikselt tagasi. Ainult köha on häiriv. Nagu pikali viskad, tuleb vastik köhahoog peale. Korralik talv võiks nüüd tulla, tapaks ära need rõvedad pisikud ja sellise tatise ilmaga on ka lihtne külma saada.

FB_IMG_14180230651356711

Esmaspäeval külastasin esimest korda Hairexpress salongi. Sattusin eelmisel kuul pakkumisele peale, et 8. Detsembril 10. juubeli puhul kõikDSC_2724 teenused tasuta ning broneerisin endale kiirelt pediküüri aja. Olin ammu tahtnud pediküüri minna aga kunagi ei leia ju selle jaoks mahti või hakkab lihtsalt rahast kahju. Sel korral haarasin aga võimalusest ja ootasin oma aega pea kuu. Esmaspäeva hommikul viisingi Matu lapsehoidjale ning siirdusin kella 9ks salongi. Salongis pakuti esimese asjana, kas soovin klaasikese vahuveini. Siis juhatati mind pediküüri ruumi ning sain oma jalad kuuma vanni pista, seni kuni mulle vahuvein toodi. Lisaks küsiti kohe, kas soovin varbaküüned geellakiga katta ning toodi mulle suur värvivalik. Valisin sel korral mõnusa särava jõulupunase. Pediküüri tegi väga armas noor naisterahvas, kes tõi mulle ka ajakirju sirvimiseks. Seega sain nädalat alustada tunni ajase mõnusa jalahoolduse ning klaasikese vahuveiniga, mm. See oli tõeliselt mõnus kogemus ning läheks sinna iga kell tagasi. Kahju, et iga kord veiniklaasi pihku ei pisteta ning see vaid sünnipäeva raames oli. :)

 

Tellisin eelmisel nädalal esimest korda Halensist kaupa. Olin tükk aega otsinud sobivat jopet/mantlit aga tee mis tahad, ei ole. Ja kui leiad midagi sobivat, siis hind on nii meeletu, et võtab hinge kinni. Peale netis ringi kolamist leidsin aga Halensist 133457470659382406-product-magnify-largeväga armsa erkroosa mantli (Mis ka minu viimases wishlistis esindatud oli) ja mu ema tahtis selle mulle jõuludeks kinkida. Kirjas oli, et pakk peaks kohale jõudma 2-3 nädala jooksul. Suur oli aga minu üllatus, kui ma päev hiljem juba kirja sain, et pakk on juba teele pandud ning peaks 7 tööpäeva jooksul kohale jõudma. Arvestasin siis, et sel reedel peaks pakk kohale jõudma. Veel suurem oli aga minu üllatus, kui juba teisipäeva hommikul oli kiri postkastis, et pakk on kohal ning ootab mind postkontoris. Tellisin paki lunapakina, ehk siis tasun kätte saades. Kolmapäeval helistasin postkontorisse ning palusin paki koju saata (Maal elades on see tore võimalus, et pakid tuuakse väikese lisatasu eest siiski koju kätte. Kuni 2kg pakk on 1 eur). Neljapäeva päeval jõudiski pakk minuni ja ma olen nõnda õnnelik! Mantel tõesti ongi selline nagu pildil. Nii mõnus ja soe, pepu ka soojas ilusti. Ja lukk ilusti kinni tõmmata, on isegi lõug soojas. Ja kapuuts püsib peas. Viimastel jopedel on kapuuts pigem iluasi olnud ja suur ning lohvakas, ehk siis suure tuulega on peast kohe läinud. Ma olen igatahes kohutavalt õnnelik ja nüüd olen talveks valmis. :) Igatahes olen väga meeldivalt üllatunud, kui kiirelt isegi jõulukuul pakk kohale jõudis ilma probleemideta. Ehk siis võib teine kordki südame rahus tellimuse esitada.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s