Aasta 2014 kokkuvõte vol 2.

Juuli:
Neljandal Juulil toimus Kaido ning Kaido isa sünnipäev tagant järele pere keskel. Kaidol oli puhkus, seega ma sain rahulikult tööl käia ja tema oli Matuga kodus. Lisaks lõikus Matul kuuendal esimene alumine hammas. Naabrimehel oli sünnipäev. 13. Juulil sai minust kolmekordne tädi. Õel sündis imearmas väike tütar Amelia. 14. Juulil tulid Anna ja Kersti õhtul külla ning veetsime ülimõnusa õhtu koos. 15. käisime koos moonipõllul pildistamas ning jalutasime üle 7km, õhtu lõppes grillchilliga. 16. Juulil käisime Matuga verd andmas. Mina kartsin rohkem vere andmist, kui Matu. Tema vaatas aina arstitädi ning üritas talt kõike käest ära kiskuda rõõmsa näoga. käisime teist korda beebikinos, sel korral koos Gerli ja Loore ning Anna ja Kerstiga. Filmiks Kuidas taltsutada lohet kaks. 17. õhtul sõi Matu esimest korda kodutoitu, ikka keedukartul ja maksakaste .22. sai Matu 10. kuuseks. 27. Juuli oli meil väike grillchill ning külla tulid Anna ja Marek.

juuli

August:
2-3. Augustil käisid Merlin ja Kelli külas, veetsime taas äraütlemata mõnusalt aega koos veini ning vesipiibuga. 23. Augustil tähistasime sõpradega minu sünnipäeva. Külalisi oli palju ning mul oli lihtsalt imetore päev. Õhtu naelaks oli Margiti ilmumine, kes pidi tööl olema aga veidi varem end ära küsis ja otsustas mulle üllatuse korraldada ja Marekiga kohale ilmuda. 24-ndal oli siis väike aftekas. Kelli ja Kerstiga mängisime erinevaid mänge ja tundsime elust mõnu. 27. Augustil esines Isac Elliot Solarise keskuses ning me käisime Gerli ja lastega seda kuulamas. Hommikul oli Matu muidugi ärganud kella kuue ajal. Ja kui Kaido ta käest siis küsis, miks ta ei maga, saime vastuseks “EI tahaaa”. :D 28. Augustil oli minu 25-s sünnipäev, sel päeval olid külla oodatud meie kallid naabritest sõbrad. Fantastiline õhtu oli. 29. Augustil oli meil väike sünnipäeva Afterparty Anne-Mari ning Annaga. Lisaks sellele sain oma sünnipäevaks soovitud tahvelarvuti kätte. Õhtul toimus aga armsa Kelli 25-s sünnipäev. 30. Augustil lõikus Matul teine alumine hammas.

August

September:
6. Septembril toimus Orus kirbuturg. Ilm oli päikeseline ja super, käisime Matuga koos müümas ning päeva nautimas. 9. Septembril käisime Liina ja kutsudega (2 Malamuuti) koos jalutamas ja Kaidol bussi vastas. 10. hommikul sõitsime Matuga kahekesi Kosele sealse elu-oluga tutvuma ning kingitust otsima. Õhtul toimus naabritüdruku teine sünnipäev. 10-12. Septembril oli Merili meil külas, mängisime lauamänge ja olime. 11. Septembril veetis ta Matuga linnas aega, et mina saaksin tööl käia. Matu käis Pesaleidja kassitoas ning oli seal paar esimest sammu astunud. See jäi ka minu viimaseks tööpäevaks, peale seda lahkusin töölt. 13. Septembril jäi Matu esimest korda tõsiselt haigeks, kõhugripp vaevas. Mina olin päev enne sellega siruli ja Kaido oli paar päeva hiljem. Õnneks oli enamvähem 24h kogu see õudus Matu puhul möödas. 15. Septembril tegi Matu oma esimesed iseseisvad sammud minu nähes. 21.toimus Matu esimene sünnipäevapidu Kaido perekonnaga. 22. sai meie armas Matu juba aasta vanuseks ja toimus mõnus sünnipäevapidu sõpradega.. 24.käisime Matuga Solarises Liis Lemsalu kuulamas, Matu aina kuulas ja vaatas. Talle ilusad tüdrukud nõnda meeldivad. Matu tegi Septembris esimesed sõidud ka suure poisi moodi turvatoolis, mitte enam turvahällis. 27. Septembril toimus aga meie armsa naabrinaise imetore sünnipäev, kus sain esimest korda elus metssealiha ning see oli imeline.

september

Oktoober:
Esimesel Oktoobril sai mu armas õetütar Melany juba 13 aastaseks, aeg lendab ikka meeletu kiirusega. Meie Matuga aga külastasime imelist restorani nimega DIIP, mis oli tõeliselt meeldejääv kogemus. 2. sai meil Kaidoga aga viis aastat koos oldud. Üllatusena olin kinni pannud laua Bo:ka-s ning läksime talle bussi peale vastu Matuga ning sealt otse pubisse head toitu nautima. 4. toimus meil taaskord perekondlik fotosessioon, mida tuli tegema muidugi Greete. Imeline fotograaf ja imelised pildid! Muidugi sündis neljandal ka meie imearmas väike naabripoiss. 8. Oktoobril sain kingituse crocsilt, 2 paari baleriinasid. 10. sõitsime me Matuga kahekesi inglismaale mu vanemate juurde puhkama. Sain üle väga pika aja olla oma õe sünnipäeval koos temaga. Ja veetsin parimat aega oma kõige kallima Melanyga.Lisaks sellele sain veeta terve nädala oma kalli vennatütrega, kes ka inglismaale külla sõitis. 24. sõitsime me Matuga koju tagasi. 27. toimus väikese Liisu esimene sünnipäev. 29. Oktoobril viisin Matu Sandrale hoida ning sain endale üle pika aja ilusad geelküüned.

oktoober

November:
7. Novembril võtsin vaba päeva vaid enda tarbeks, st Matu viisin linnas hoidjale. Käisime Marekiga söömas ning piipu tegemas. Peale seda Garry juures soolaleivapeol Greetega. 14. Novembril jooksis jalge vahelt tuppa üks väike umbes 4 kuune emane kassipoeg. Vaeseke oli külmunud, nälginud ja hirmul, seega istus esialgu üldse kapi taga peidus. Kassike on meie juures siiani, sest pole uut kodu talle leidnud. 17. Novembril õnnestus saada tasuta hooldus oma geelikatele. Algajaid ikka ei saa ligi lasta. 29. Novembril toimus Matu parima sõbra Kristjani esimene sünnipäev Tallinnas.

november

Detsember:
Esimesel Detsembril sain kahe lapsega aega veeta, sest käisime Matuga naabritüdrukul lasteaias järel ning ta oli meie seltsis õhtuni. Viiendal õnnestus mul haigeks jääda, olin lausa palavikus ning kurguvalus mitu päeva. 8. hommikul läksime koos Kaidoga linna ning viisin Matu kella poole 9 paiku Sandra juurde. Ise käisin Hairexpressis tasuta pediküüris. Peale seda sain kätte Crocsi kingitud talvesaapad. Ja veetsin Darjaga väga mõnusa päeva vesipiibu ning kokteili seltsis. 9. veetsin taas naabritüdrukuga, sel korral terve päeva. 10ndal käisime kolmandat korda beebikinos, sel korral CC Plazas ja koos Marisega. 13. sõitsime tuisku ja halba teeolud trotsides Lääne-virumaale mu vanaema ning teisi sugulasi vaatama. Halbade teeolude tõttu hukkus sel päeval mu onupoeg ning tema veel sündimata tütar. 19. käisime Matuga jõulukingitusi ostmas linnas. 20. käisime Lääne-virumaal matustel. Õhtul toimus aga armsate naabrite juures imetore väike jõuluistumine. Pakuti imemaitsvat põdraliha, taas uus maitseelamus. 22. käisime kogu perega koos metsas kuusejahil. Õhtul käisime veel viimaseid kingitusi Kaidoga ostmas. 23ndal toimus väike jõuluistumine teiste naabrite juures. 24ndal oli Kaido perekond meie juures ning toimus õige jõuluõhtu. Öösel sain naabri koera minna tagasi viima, sest ta oli hulkuma läinud. 25ndal lükkasin naabri aia lumest puhtaks, et talle väike üllatus teha koju saabumise puhul. Ja 27-30 olime Matuga haiglas. Aastavahetuseks olime küll oodatud naabrite juurde, kus toimus ka naabrinaise sünnipäev. Aga Matu tervise pärast veetsime selle päeva oma perega kodus.

detsember

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s