Halensi kataloog ja wishlist

Ma olen selline inimene, kellele hullupööra meeldib vaadata erinevaid katalooge, kuigi internetipoes oleks ilmselt mugavam ringi vaadata. Seega hakkasin peaaegu kilkama, kui avastasin täna postkastist Halensi kataloogi. Ei mäleta, millal viimati Halensi kataloogi sain sirvida, see oli ikka palju aastaid tagasi. Nüüd aga kuna Detsembris sai tellitud sealt jope, siis saadeti mulle ka uus halensi kataloog. No ja muidugi sättisin end siin diivanil mõnusalt sisse ning seda sirvides sattusin ahvivaimustusse. Tahaksin sealt tellida vähemalt 7 erinevat kleiti, rääkimata muudest riideesemetest. Mõtlesin ka teiega jagada oma maitseeelistusi ning kirja panna, mida ma siis sealt kõige enam ihaldaks.

wishlist

Esiteks siis see kardigan ülevalt vasakult. Nii ilus ja naiselik, sobiks suvel kleidikeste peale nii ideaalselt!
Teiseks alt see Sinine Denim kleidike. Lihtsuses peitub võlu ning just midagi sellist oleks ideaalne suvel ringi kepsutamiseks.
Kolmandaks keskel olev Korallroosa kleidike, mille pits mind hetkega ära võlus. Sünnipäeval näiteks tahaks küll midagi sellist endale selga panna ning end printsessina tunda.
Neljandaks paremal olev tumeroosa suvine pitskleit, mis lausa hüüab minu nime.
Ja viimasena siis see imevinge öökullidega käekott, millega oleks eriti vinge ringi käia.

Pisut roosaks mu valik ju kiskus aga vahelduseks on vaja lisaks mustale ning valgele ka värvi. Roosa on lihtsalt naiselik ning ilus värv. Lisaks kõigele minu tooni ilusaid punaseid valikus ei ole, muidu valiks iga kell need :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s