Ilus rasvane nr 1!

Täna, aasta tagasi, kirjutasin ma wordpressi oma esimese postituse. Blogi luues ei olnud mul veel aimugi, mis sellest aasta hiljem saab. Arvasin, et nagu ikka, loevad seda vaid mõned sõbrad ning eelkõige kasutan blogi enda välja elamiseks. Tihtipeale ei taha lihtsalt lähedasi tühja-tähjaga koormata ning on kergem ennast lihtsalt tühjaks kirjutada.

Seega on minu üllatus tegelikult üpris suur, et mulle on selle aasta jooksul kogunenud nii mõnigi täiesti võõras inimene lugejaks. Muidugi on see tunnustus omaette, et keegi tunneb minu kirjutiste vastu huvi ka mind otseselt teadmata. Samas on see mind ka rohkem kammitsema hakanud. Vahel on 7 erinevat ideed millest tahaks kirjutada, kuid viskan need ideed lihtsalt nurka. Lihtsalt tunnen, et ei taha kirjutada postitusi, mis kellegi välja vihastada võivad. Aasta tagasi oleksin rahuliku südamega kõik sõnad ritta ladunud. Tegelikult ma üldse ei arva, et see midagi halba on. Vahel ei olegi vaja kõike välja öelda, mida mõtled. Seega olen selle aasta jooksul muutunud palju vaoshoitumaks ja rahulikumaks. Ja kui aus olla, siis see isegi meeldib mulle.

Tahaksin tänada kõiki toredaid inimesi, kes mu blogi loevad ning hea sõnaga ikka toetavad. See on teist niivõrd armas, et olete vaevaks võtnud minu tegemistele kaasa elada. See omakorda inspireerib mind aina enam leidma uusi toredaid teemasid, millest kirjutada või mille kohta arvamust avaldada. Ilma teieta ei oleks see blogi sellises seisus, nagu ta hetkel on. Seega suur-suur aitäh ja kummardus teile kõigile. Loodetavasti on järgnevad aastad sama vahvad teie seltsis, nagu esimene fantastiline aasta. Kallipai! :)
P1157926

2 thoughts on “Ilus rasvane nr 1!

  1. Hei! Õnnitlused 1-aastase blogi puhul :)

    Mina loen ka su blogi, kuigi puhta sugulane olen. Mõnus on niimoodi tasapisi kursis püsida sinu ja su pere tegemistega.

    Edu edasiseks,
    Inga

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s